astra sedan

enderr

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar geçen sene 2000 model astra g aracımızı çok yakıyor diye sattık ve 2006 corolla sedan dizel aldık pek fazla ısınamadım araca.Opel e tekrar dönüş yapmak istiyorum 1.3 enjoy hb olarak düşünüyordum ilk önce ama onun da içi küçük şuan ki düşüncem 2008 astra sedan araç hoşuma gitti fakat internet te ilanlarına bakıyorum ilan tarihleri çok eski araç pek fazla tutulmadı mı yollarda da rastlamadım pek fazla forumu okudum bazı arkadaşlar o kasaya motor yetersiz demiş.Şimdi size sorum corolla verilip üstüne de 5 lira gibi bi para astra alınır mı satarken sıkıntı yaşarmıyım kronik sorunları varmı bu arabanın birde kasko degeri hb daha yüksek sedanın daha pahalı olması gerekmez mi. Yorumlarınız için şimdiden teşekkürler.

Son düzenleme:

miralay

Kayıtlı Kullanıcı
41-Kocaeli
Siteyi ziyaret et
valla içi küçük demişsiniz ama benim boyum 1,87 kardeşim 2,04 ve biz rahatlıkla sığıyoruz.arka tarafta da yetişki iki insan rahatlıkla oturabiliyor...

DarkMagic

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Astra sedan çok ideal astra sedan al derim..1.3 motoruda bana yeterli geliyortutulmadı konusuna gelince burda çok tutuldu her yerde rastlayabilirsin..

selcukakinci

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
tavsiye ederim.çok güzel ve geniş araç.ayrıca ben istanbulda her yerde görüyorum.

enderr

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bir de kasko deger listesinde ki güncel rakamlara bakıyorum enjoy hb 34.750 enjoy nb 29.500 sedan ın daha pahalı olması gerekmez mi ya niye böyle

DarkMagic

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hiç bilmiyorum:confused:

S

sozberk

Bilgi Girilmemiş
genel olarak ikinci elde opelin hbleri sedanlarından pahalı oluyor insigniada bu olay sıfır fiyatlarına da yansımış durumda.

sarsugh

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
güzel araç ve motor da yeterli diye düşünüyorum çünkü torku yüksek bir araç sadece rampalarda 1 vites teki kalkışlarda sorun var diye biliyorum