Astra Sfi vs Civic Vti

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Kasırga&Burak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Walla byler ben nerde bir spor araba göreyim inanın artık güvenemiyorum bakıyorum stock gibi duruyo ama velakin sonra kaputu bi kaldırıyoki kaputun altında bi tek ben yokum performans adına yüklemişte yüklemiş sonra aracın orjinalmiş diyincede benim aracım stock die allahtan kısa bi süre sanaide çalışmışlığım var neyin ne olduğunu az buçuk anlıyorum anlamasam aracım stock die bana boşboşuna yakıt yaktıracak bilmem anlatabildimmi şu ana kadar nerde çift kapılı bir spor araç görsem hiçbişey olmasa bile arkada egzoz önde filtre kiti var yani eğer stock araç bulunup kapışma düzenlensin dicem ama gerçekten bulmak çok zor:D (tabi engin abinin gsi istisna:D )
eğer olaki bulundu bence bu güzel ani videoyaya alınması farz olur:good:
yorumum ise Sfi number one kim nederse dedin ana 30 video izletin yine bu kararımdan vazgeçmem çünkü ben bu anı ayşadımve 1,5 boy fark attım işin doğrusu bu ama şunuda söleyiyim kullandığım araç baya bi yüklüydü doğruya doğru :)

yalçın

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Walla byler ben nerde bir spor araba göreyim inanın artık güvenemiyorum bakıyorum stock gibi duruyo ama velakin sonra kaputu bi kaldırıyoki kaputun altında bi tek ben yokum performans adına yüklemişte yüklemiş sonra aracın orjinalmiş diyincede benim aracım stock die allahtan kısa bi süre sanaide çalışmışlığım var neyin ne olduğunu az buçuk anlıyorum anlamasam aracım stock die bana boşboşuna yakıt yaktıracak bilmem anlatabildimmi şu ana kadar nerde çift kapılı bir spor araç görsem hiçbişey olmasa bile arkada egzoz önde filtre kiti var yani eğer stock araç bulunup kapışma düzenlensin dicem ama gerçekten bulmak çok zor:D (tabi engin abinin gsi istisna:D )
eğer olaki bulundu bence bu güzel ani videoyaya alınması farz olur:good:
yorumum ise Sfi number one kim nederse dedin ana 30 video izletin yine bu kararımdan vazgeçmem çünkü ben bu anı ayşadımve 1,5 boy fark attım işin doğrusu bu ama şunuda söleyiyim kullandığım araç baya bi yüklüydü doğruya doğru :)
HA BU ARADA SENİN ASTRA F SEDAN DA SFI MAKİNE OLDUĞUNU KİMSEYE SÖYLEMEM MERAK ETME :):)
stoc stoc :pon:

keremmm

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
eee bi ton gaz konuşma olmuş.. varmı kapışacak olan? kapışma falan varsa şöyle kocamann büyük bi yoldaysa geleyimde önden video falan çekerim bende

Kasırga&Burak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
HA BU ARADA SENİN ASTRA F SEDAN DA SFI MAKİNE OLDUĞUNU KİMSEYE SÖYLEMEM MERAK ETME :):)
stoc stoc :pon:
Aman yalçın abi yanlış anlaşılmışım benim sedan gerçekten stock ayrıca bu araç babamın ve babam orjinal araca binmekten haz duyar ben kayseride bi arkadaşın sfi gsisini kullandıydım detayınıda yazıyımda sonra sitenin pinokyosu olmayayım :) ve gerçekten sfilar bir efsane vti deli gibi devir çevirmesine rağmen sfiın ürettiği torku sayesinde 3.vitesten sonra araca ancak dikiz aynasından takip ettim:D
Ayrıva yalçın abi sen bu işlerden anlarsın ya sedan sfi motor taksak nasıl olur acaba:rolleyes:

Kasırga&Burak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Birazcık tork artışı hissedersin :eek:
Birazcıkmı:eek: yapma yavuz abi 150 bg den bahsediyoruz gerçi üztündeki 105 bg ama olsun bende baya hissederim die düşünmüştüm ayrıca trafikte çok insan pişman olur die düşünmüştüm:D Düşünsene bi yavuz abi bakıyosun f sedan içinden geçiriyosun şimdi şuna bak kendini bişey zannediyo heralde sonra bi motor sesi sonra kafa kafa gittiğimizi düşün:eek: bu 100 bg diilmiydi yawww

abdullah79

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
vtech bır teknılojı ama gsi sfi bır ruh arabanı tanırsan nerde nezaman sana dogru cevaplar verecegını bılırsen gsi senı herzaman her yerde onura eder deyerlı araba

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...