astra ve kasko

imsel

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar meraba.2001 model astra elegance arabamı 2006dan beri kasko yaptırıyordum.geçen yıl axa dan peşin 450 ya yaptırdım.bu yıl içinde birisi ön tampona vurdu.kaskodan yaptırdım.adam bittikten sonra yan sanayi taktım dedi.adamla bozuştuk.neyse daha sonra okulun önünde aceleyle geri manevra yaparken ucu inşaat demirine takıldı aynı tampon ortadan nerdeyse iki büklüm oldu.yerine oturtunca pek bir şey görünmüyordu.ama değiştireyim diye sigortacıya sordum acaba hasarsızlık ne olur diye aynı yıl içinde iki defa olunca %40 olan hasarsızlık %20 ye düştü.ama sıfırlamaz dedi.ama şimdi ayın 10 da dolacak hesaplıyoruz 1100 filan çıkıyor.araba riskli araba pozisyonundaymış.sigorta kasko poliçesinda böyle bir kloz ve uyarı yok.bu ne demek ve ve bu konuda bilgisi olan arkadaş varmı.nasıl hareket edeyim.teşekkürler.

KARABOGA

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Aynı durumun benzeri benimde başıma geldi. kaskoya 3 yıldır 450 tl ödüyordum geçenlerde biri aracıma arkadan çarptı ve tamponum değişti.seneye kasko yaptırmaya gittiğimde benden 1400 tl istediler. aracın hasarsızlık durumu bozulduğu içinmiş. daha detaylı bilgiyi sigortacılar verebilir...

imsel

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Aynı durumun benzeri benimde başıma geldi. kaskoya 3 yıldır 450 tl ödüyordum geçenlerde biri aracıma arkadan çarptı ve tamponum değişti.seneye kasko yaptırmaya gittiğimde benden 1400 tl istediler. aracın hasarsızlık durumu bozulduğu içinmiş. daha detaylı bilgiyi sigortacılar verebilir...
dostum teşekkür ederim.aslında axada %20 hasarsızlık görünüyor ama araç riskli arac kısmına girmiş.siz yaptırdınız mı acaba.saygılar

P

partner352

Bilgi Girilmemiş
Yaş haddinden dolayı giriyor risk grubuna.. Yapacak bişey yok