AstraH 2 düğmeli kumandadan 3'e dönüşüm mümkün mü?

dionisus

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Başlık aslında konunun kendisi. Siz de sinir oluyor musunuz bilmem ama ben bagajı açarken sinirden köpürüyorum. sedan araçlarda biliyorsunuz kumandadan ya da konsoldan açmak şart. Bu üç düğmeli kumandaya çevirmek bizim araçlarda mümkün mü acaba?

sakura71

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Barış bey çok önemli bir noktaya değinmişsiniz. Aracımın en nefret ettiğim tarafı bagaj açmak.
Takip....

lampard

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Kucuk bir ayar ile tek dokunusla bagajda acilabiliyordu yanlis hatirlamiyorsam.servis kitapciginda yaziyordu

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

dionisus

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
O tek dokunuş olayı açma düğmesine sürekli basmak tahminimce. Yalnız çoğu zaman düzgün algılamıyor. Benim araca özgü de değil. Babamda aynı aracın 2008 modeli var. Onda da durum aynı. Defalarca açma düğmesine basmaktan bildiğiniz o tuş içeri göçtü.

astraopc

Yönetici
Moderatör
52-Ordu
Siteyi ziyaret et

lampard

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
O tek dokunuş olayı açma düğmesine sürekli basmak tahminimce. Yalnız çoğu zaman düzgün algılamıyor. Benim araca özgü de değil. Babamda aynı aracın 2008 modeli var. Onda da durum aynı. Defalarca açma düğmesine basmaktan bildiğiniz o tuş içeri göçtü.

Hayir tabiki.bir defa dokunarak butun kapilar ve bagaj aciliyor ve bir defa dokunarak butun kapilar kapanir ve bagaj.sofor tarafindaki kilitleme dugmesi e basili tutarak bir dugmeye basiliyordu ama hatirlayamadim simdi

dionisus

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hayir tabiki.bir defa dokunarak butun kapilar ve bagaj aciliyor ve bir defa dokunarak butun kapilar kapanir ve bagaj.sofor tarafindaki kilitleme dugmesi e basili tutarak bir dugmeye basiliyordu ama hatirlayamadim simdi

Bana denk gelmedi lakin öyle bir özellik bulunsa bile çok pratik olacağını sanmıyorum, bu sefer de her kapıyı açtığımızda bagaj kapağını kaldırıp kapatmamız gerekir. "Çare Üçüncü Tuş" :rakir::rakir::rakir: