astralarımızın arka plakaları kare olsa nasıl olur sizce

akcaylıastra

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben aracımın ön plakasını normal app arka plakasınıda kare app yaptırmayı dusunuyorum sizce nasıl olur yorumlarınızı bekliyorum

astraowner

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: astralarımızın arka plakaları kare olsa nasıl olur sizce

çakma guilletta olur diyorum :D

akcaylıastra

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

google düşündüğüm şekilde araştırma yaptım ama bulamadım şık olur düşündeyim ama sizlerinde yorumlarını görmek isterim

S

salihcaglayan

Bilgi Girilmemiş

Süper olur diyorum gözümle gördüm diyorum. Eğer plaklarımı silikonla yapıştırtmasaydım bnde app kare bastıracaktım. Hatta bir foto vardı bulabilirsem koyarım.

hllb

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

app plaka, şu kuş serisi ve bmw e36 cıların yaptığı plaka mı? evetse zaten cevap vermiş oldum :)

akcaylıastra

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

evet app bmwcilerin kullandığı plaka onu yaptırmayı planlıyorum aracım mart sonu nisan ilk hafta elime gececk o oyuncağa böyle bi plaka müthiş olacak diye düşünüyorum

bahadirusta

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

istanbul buluşmasındaki kırmızı astrada vardı sanırım fotolardan inceleyebilirsiniz nasıl durduğunu app plakanın zevk meselesi tabiki..

S

salihcaglayan

Bilgi Girilmemiş

App şeklinde olmasada olur. plakalarınızı alırken emniyetten kare plaka isteseniz oda olur.
Bu arada kuş serisi dediğiniz araba ülkemizde bilinçsiz kişilerin eline geçerek saçma konumlara düüşürülmüş bir araçtır.
Böyle bir genelleme yapıp koskoca teknik altyapısı ve zamanına göre önde giden tasarıma sahip olan e36 ve e30 a böyle bi yorum  iyi olmamış.

akcaylıastra

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

haklısınız zamanın önde hatta en ön sıraları alan bi aracı hakkında böyle bi yorum yapmış olmamız iyi olmadı özür diliyorum herkesten...

hllb

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

salihcaglayan link' Alıntı:
App şeklinde olmasada olur. plakalarınızı alırken emniyetten kare plaka isteseniz oda olur.
Bu arada kuş serisi dediğiniz araba ülkemizde bilinçsiz kişilerin eline geçerek saçma konumlara düüşürülmüş bir araçtır.
Böyle bir genelleme yapıp koskoca teknik altyapısı ve zamanına göre önde giden tasarıma sahip olan e36 ve e30 a böyle bi yorum  iyi olmamış.
iyi de ülkemizin bilinçsiz kişilerin eline geçerek saçma konumlara düşen araçların arasında e36 lar da var. ankara'da kaç tane düzgün e36 var? kaç tane benim anlatmak istediğim tarzda e36 var? plaka konusuna gelince yanlış anlaşılmasın lütfen, demek istediğim piyasada daha çok ( nasıl bir kelime kullanacağımı da bulamadım ) kibar olmayan insanların kullandığı araçlarda gördüğümüz plaka olsun, sanayi tip egzoz olsun, spoiler olsun bence göze hoş görünmüyor,  ama zevk meselesidir, zaten burda fikir sorulmuş. ben de fikrimi söyledim.