Astramda ufak modifiyeler... :D

astra-turbo

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Sagolun arkadaslar bu hafta sonu motor devam sökülecek ve bir iki haftaya elektrik camlar ve alarm takilacak Araba cok karman corman oluyor Astra F Görünümü Omega B Motoru Vectra A Firen SIstemi :D.

Cok Can yakacagimi düsünüyorum ama benim canimi yakmak icin bekleyen cok var :D

Golf 3 VR6 174PS
Golf 2 VR6 174PS
BMW E30 M5 M6 karisimli motor 325PS(asagi yukari)
Ford Focus 320PS

ve en berbat olan

Corsa B C20LET EDS Phase 3.5 330PS

Gelecek yaz Izine arabayla gelmeyi düsünüyorum Deri Döseme Türkiyede Burdan uygun oldugu söyleniyor güzel bir döseme ne kadara patlar?

vectra delisi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Corsa B C20LET EDS Phase 3.5 330PS:eek::eek::eek:. Kanatlarıda varmı acaba.:)

astra-turbo

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Sagol ustam.
Corsa ya binmek daha nasip olmadi arkadas gecen binmis manyak bir duygu diyor sahibi 40 yasinda bir alman adam yarisirken 2videste kalkis yapiyormus :D

Deri döseme hakinda bilgisi olan varmi?

semihx

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
öncelikle allah tamanina erdirsin. ama söglemeden edemiycem, keske hazir biseyler baksaydin, cunku bu is sana baya pahaliya patlicak. sadece motoru kaydetmen icin tahmini 1500 euro vericeksin. bide harcadigin zaman ve para. tabi zevk meselesi. isallah istedigin gibi olur.

birde örnek:

302 ps :)

http://www.autoscout24.de/Details.aspx?id=bd4tcyxvmsaz

320 ps

http://www.autoscout24.de/Details.aspx?id=vxyppboogqgi

turkerrr

Kayıtlı Kullanıcı
52-Ordu
Siteyi ziyaret et
arka tampon altına takılan ek iyi olmamış bence... 3.0 uygulamasının sonuçlarını merakla bekliyorum kolay gelsin...

Son düzenleme:

semihx

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
saol Semih
şaka mı yaa 320 ps ve 500nm tork 15 bin ytl yaa TR nin gümrüğünü gelde sevme şimdi...

wallahi sorma insani yoldan cikariyor bunlar,

yukardakilar gene opel olsun dige sectigim ilanlar, elinde 2 araba olmasina ragmen , dun nerdeyse bide fiat tipo alicaktim. hala niyetligim aslinda ama önce elimdeki 2. arabayi satmam lazim. :)

üzerinde 2 litre turbo motor var.

http://www.autoscout24.de/Details.aspx?id=vevylv4khyf1

Son düzenleme:

astra-turbo

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Selam Arkadaslar,
Semihx Motor kayidi okadar tutmayacak insallah 250 ile 500 € arasi tabiki adamlar atlatmazsa:D
Arabayi kendim hazirlamak ve bitirmek istiyorum tabiki bana büyük bir zevk veriyor ve kendim icin yeni seyler ögreniyorum arabam hakinda. Bendede bi Fiat Tipo var ama turbo degil yapacaktim vazgectim :D(Beyaz Tipoyumu almayi düsünüyorsun :D)

Tamponun eklentisinde haklisin türkerrr usta benimde hosuma gitmiyor arabanin cizgisini bozuyor cok düz gidiyor yeniden yapilacak :D Gözüne batigina göre zevklerimiz ayni:D

Bu Turbolara karsi bisey denmez zaten canavarlar güzelerde cok emek var iclerinde
benim düsüncemde Turboydu ama vazgectim 6 Silindiri tercih ettim Turbolar biraz hasas oluyor:D ve cok pagali ustaa yaaa ama zamanla MV6yi Turbo veya kompressor yapmayi düsünüyorum.

Yorumlariniz icin sagolun arkadaslar.

semihx

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Selam Arkadaslar,
Semihx Motor kayidi okadar tutmayacak insallah 250 ile 500 € arasi tabiki adamlar atlatmazsa:D
Arabayi kendim hazirlamak ve bitirmek istiyorum tabiki bana büyük bir zevk veriyor ve kendim icin yeni seyler ögreniyorum arabam hakinda. Bendede bi Fiat Tipo var ama turbo degil yapacaktim vazgectim :D(Beyaz Tipoyumu almayi düsünüyorsun :D)

dedigim gibi zevk meselesi, bende ugrasmayi severim arabalarla ama v6 motoru astraya monte isi benim icin biraz fazla. isallah istedigin gibi sonuclanir. yapim asamalarini buraya fotograflarsan bizim icinde kaynak olmus olur.

evet o tipo yu dusünüyordum , autoscout24 de gördüm , sonrada ebay de gördüm hata takip ettim fiyati 1500 un altinda olsa düsünülebilirdi ama dedigim gibi fuzili olucakti, satildi zaten sanirim.

bakalim 2. arabayi cikarabilisek elden, o zaman bakicaz artik, kafamiza göre biseyler.