Astramı Bugün Servise Bıraktım Kapıdaki Göçük Yapılacak Sizce Değermi Resim İçerde.

mertkan67

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bende ereğliliyim ve tümara yaptırman mantıksız geldi hiç sevmem,onca iyi kaportacı varken o yüzden sordum:D
Ya güvenemiyorum burdaki sanayicilere yetkili daha bi rahat oldugu için zaten fiyat araştırdım sanayidede aynı fiyatı verdiler ordaki işçilikle burdaki bir değil.

Mustafaeren

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Konuyla ilgisi yok ama,Mertkan hem avatarda hem de imzada aynı resmi kullanmanın amacı nedir? Özellikle imzadaki bir hayli büyük iken? Fotoğraflar ile karıştığı için,kapıda dediğin çiziği ön tamponda arıyorum 2 saattir,diyorum kapı diyordu,tamponda da mı birşey var diye bakınıp duruyorum.
aynen usta bnede bakıyorum bakıyorum tamponda bısey var mı dıye:)

ya boya nedır yaa ole gezmektense boyatmak bence kat kat daha ıyı kı su var sokaktakı arac sayısı o kadar fazlakı artık elbet aracın bı yerıne bısey oluyor sız dıkkat etsenız bıle adı ustunde kaza yanı...
suda var dıyelım kı kafanız dalgın yandakı kaldırımı ufak dırek tıpı olan demırlerı gormedın kapıyı yırttı degıstı kapı ne var bunda zaten takılan parca orjınal degıl mı oda gm degılmı sonucnda aynı sac aynı vıda aynı boya bu sımdı kusur mu bnece degıl... bende anlamıyorum araba 87 model boya var mı dıye soran bı zıhnıyet var boya var mı dıye 500 lıraya alet alır bakarlar motora gelınce acar kaputu yıkanmıs temız motoru gorunce aaa arac cok temız derler..
bende 306 arac vardı kaputun uc tarafına tas geldı ezıldı gıttım boyattım boyacım var adam rengını ole guzel tuttrdukı aracı satarken anlasılmadı bıle kac ustaya gosterıldıgı halde ben kendım soyledım hem arac metalık rnektı hemde yarım kaput boyandı.....

bence en ıyısını yapmıssın aracı boyatıp gule gule kullan...

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Bence estetik önemlidir. Genelde acemi, özensiz veya dikkatsiz oldukları için, çarpık, dökük, yamuk yumuk arabalardan uzak durmaya özen gösteririm. Benim aracın da tavanında boya yanığı oluşmaya başladı. Şu an için fazla belli değil ama artınca boyatacağım. Zebra gibi gezmekten bin kat iyidir. Beğenmeyen almaz. O nedenle kafana takma, aracına güle güle bin.

mertkan67

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hepiniz haklısınız çok teşekkürler yorumlar için kısmetse yarın alıcam arabayı.

V.M.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben bu nazarlık olayını hiç anlamıyorum. herkesin fikri kendine tabi ama en ufak bi darbede aracımı yaptırırım, gerekirse boyatırım. içim rahat etmez benim. façamız düzgün olsun di mi ama? :cool::cool::cool: