Astraya Kavuşmayı Bekleyenler Klubü

• Konuyu başlatan esadsari
  • Başlangıç tarihi

galeboris

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Astraya Kavuşmayı Bekleyenler Klubü

Aracımı aldım iyi dilekleriniz için hepinize teşekkürler
Darısı aracına kavuşmayı bekleyenler veya astra j sahibi olmayı hayal edenlere
İlk izlenimimi ve ayrıntıları yeni konu açarak anlatıcağım

Bye_Bye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

yok mu aramızda yeni astra siparişi verip beklemekte olan :)

tomacco

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Fiyatlarda düştü artık astra almak için en uygun zaman şubatmış sanılanın aksine. :)

Yilsev

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

25 şubat 2012 Cumartesi günü itibariyle ben de Astra J Dizel Sport - Beyaz siparişimi verdim, hatta araç var dediler stoklarında gözüküyordu ancak teslim alınmamış bayi tarafından, tırda yoldaymış.

Pendik'ten ATM otomotivden verdim siparişi, şubat sonunda kampanya bitiyor dediler bu yüzden fiyatı da sabitlemek için aracın ötv miktarında (12000 TL (sanırım kapora rekoru bende  :)) kapora bıraktık. 52000 TL'ye anlaştık sözleşmeyi yaptık, karter koruma ve paspas hediyemi de aldım.

Umarım bir an önce ben de aracıma sorunsuz bir şekilde kavuşurum.

T

tolgahan06

Bilgi Girilmemiş

Yilsev link' Alıntı:
25 şubat 2012 Cumartesi günü itibariyle ben de Astra J Dizel Sport - Beyaz siparişimi verdim, hatta araç var dediler stoklarında gözüküyordu ancak teslim alınmamış bayi tarafından, tırda yoldaymış.

Pendik'ten ATM otomotivden verdim siparişi, şubat sonunda kampanya bitiyor dediler bu yüzden fiyatı da sabitlemek için aracın ötv miktarında (12000 TL (sanırım kapora rekoru bende  :)) kapora bıraktık. 52000 TL'ye anlaştık sözleşmeyi yaptık, karter koruma ve paspas hediyemi de aldım.

hayırlı olsun aracınızı güle güle kullanın.4700 lük güzel bir indirim yapmışsınız maşalahh :)

dinojasie

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Yilsev link' Alıntı:

sipariş verdiginiz günü unutursanız bana sorun ben hatılarım . nede olsa dogum günüm:) hayırlı olsun şimdiden, güle güle kullanın

Yilsev

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Sn. dinojasie öncelikle geçmiş doğum gününüzü kutlamak isterim. ;)

İyi dilekleriniz için çok teşekkürler.

Ekleme: Arkadaşlar "Aracı teslim alırken dikkat edilmesi gerekenler" adı altındaki başlıkta ilgili konunun maddelerini düzenli bir şekilde bulabileceğim bir başlık var mı? Sözkonusu başlık altında böyle bir başlık açıldığı belirtilmiş ancak ben bulamadım malesef.

Ben şimdiden bi A4 kağıda madde madde bazı şeyleri yazdım ancak mutlaka insanın aklına gelmeyen gözünden kaçan şeyler olabilir, özellikle aracı teslim alırken yaşayacağım muhtemel heyecan esnasında   :)

eRg

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Hayırlı olsun Allah kaza bela vermesin.

Ben aracınızı teslim almadan önce depodaki durumunu bir görün derim. Hatta mümkünse o şekilde çalıştırın aracınızı.

Teslim alırken de etrafında birkaç tur atın derim ki zaten farketmeden atacaksınız =) İç döşemelere, dış kaportaya mutlaka bakın. Bunu şunun için söylüyorum, birşey olacağını düşünmemekle birlikte, sonradan bir şey gözünüze çarptığında pişman olmayasınız.

Bana nerdeyse hiçbir şeyi anlatmamışlardı aracı alırken. Hiçbir fonksiyonu kullanmayı bilmiyordum, kısa bir özet geçmelerini isteyebilirsiniz.

Bir de ben karter korumayı hediye almıştım aracı alırken, teslim aldıktan sonra farkettim ki karter koruma takılmamış.

Ufak tefek şeyler de gözünüze çarparsa da çok takılıp canınızı sıkmayın, yoksa benim gibi hevesiniz kursağınızda kalır.

Tekrar hayırlı olsun, Allah ağız tadıyla gönül hoşluğuyla kullanmayı nasip etsin..

parabol83

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

arkadaşlar merhaba,

bende yarın 02.03.2012 yeni astrama kavuşacağım hayırlısıyla. eski bir vw'genci olarak opele transfer oldum :) aracım siyah 1.6 115 hp edition model. 38.900 fiyatla aldım izmirden. iyi bir indirim aldım heralde, arkadaşım sayesinde. şimdilik sadece park sensörü taktırmalarını istedim zamanla bende araca ufak dokunuşlara başlarım. yarına kadar heyecanlı bekleyiş.