Astraya Kavuşmayı Bekleyenler Klubü

• Konuyu başlatan esadsari
  • Başlangıç tarihi

andreoni81

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Astraya Kavuşmayı Bekleyenler Klubü

EmreCan link' Alıntı:
Arkadaşlar merhaba ya bu hafta yada diiğer hafta aracı teslim alıcam 1.3 sport+stil astra gelicek banada bayiden almadan önce nelere dikkat etmem gerekiyor birde hediye ne koparabilirim cam filmi yaptırmayı düşünüyorum birde boya koruma yaptırıcam sizce bunları hediye ederlermi filmlere güvenlik korumalı 550 tl fiyat çektiler bu fiyata değermi yoksa sonax ziebartta felan mı yaptıralım boya korumayada gerek varmı çünkü işlevselliğini üç dört ay sonra kaybediyormuş doğrumudur araç beyaz renk canlı durması lazım teşekkürler

Sizinde aracınız hayırıl olsun. Bana da boya koruma yapıyoruz ama 3 ay sonra kışa girerken boya koruma yaptırırsınız dediler.

manta4001

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Merhaba arkadaşlar , bende beyaz GTC'mi bekliyorum . SIDI motorlu ve makyajlı olsun diye sonbaharı bekledim. Zamda yedim bu arada . Umarım bütün bunlara değer . Eylül sonu Ekim başı gibi gelir dediler . Geldiğinde sizlerle paylaşırım. 

albertxx

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Arkadaşlar fiyat koruma var opellerde.Eğer 2 ay önce sipariş verdiyseniz ve yeni zam geldiyse sizi etkilemiyor.Bayiye bunu söyleyin derim ben.
Ben şahsen alırken zam gelmişti siparişten 1hafta sonra ama fiyat korumada olduğumuz için sıkıntı olmadı.

manta4001

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Almanya'daki Rüsselsheim Fabrikası yazın bakıma girmiş . Üretim olmadığı için siparişim sadece yazılı olarak kaldı. Kapora almadılar. Bu durumda da fiyat korumadan yararlanamıyorum maalesef. Eylül ayı başında ödeme yapıp sıraya gireceğim. Sanki özel limuzin siparişi veriyorum.

albertxx

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Butun bayileri arayip fiyat alin sonra karar verin bazilarinin elinde oluyor ucuz fiyat bile bulursunuz:)

erkut39

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

andreoni81 link' Alıntı:
Aracınız hayırlı olsun. Teslim aldınız mı ve teslim aşamasında neler yapıldı. Şasi, boya kontrolü, elektrik aksamların kontrolü gibi şeylere baktınız mı? Yazabilir misiniz. Tabi o anın heyecanıyla alıp çıkmadıysanız aracı bayiden :))

çok teşekkür ederim. aracımı 2 gün önce aldım . dün saat 17 ye kadar plakasız gezdim :) akşamüstü plakalarım geldi taktım (39 TE 892)
evet bi takım kontrolleri yaptım şasi no boya vs öyle bi baktım elektrik aksamını falan kendim kurcalayarak denedim. hız sabitleyiciyi hız kısıtlayıcıyı falan denedim. arka kolonlarını sordum bugün serviste 150 tl dediler taktırıcam sanırım. APP plakalarımı bekliyorum onlar gelsin fotolarımı eklemeye başlıycam...

erkut39

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

bu arada motor kısmına aşırı derecede parlatıcı sıkmışlar sile sile zor arındırdım .. bide araç komple bildiginiz üzere balmumu gibi bi malzemeyle kaplı olarak geldiginden ilk birkaç yıkamada arındıramıyorsunuz sildikçe açılıyor. servis diyor biz 1.5 saat yıkadık bukadar oldu gerisi size kalmış .. :) bende üstelemedim zevkle siliyorum boşta kaldıkça :)  bide resim eklemeyi bilsem resimlerini eklicem ama ugraşıyorum bakalım bulurum sanırım :) forumda varsa açıklama linki gönderirmisiniz. teşekkürler.

tff2525

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

hizliresim.com google yaz ordan anlarsın resim yükleme basit linki kopyala forum sayfasna

erkut39

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

erkut39

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

tff2525 link' Alıntı:
hizliresim.com google yaz ordan anlarsın resim yükleme basit linki kopyala forum sayfasna

teşekkürler dostum öğrendiğim iyi oldu. çok saol