ATA 'yı ziyaret organizasyonu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Kurtbeyi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hüseyin abi böyle bir organizasyonu gerçekleştirdiğin için ilk başta sana ve taaa istanbullardan gelen sevgili dostlarım Cengiz abi, oktay, yavuz, tekirdağ'dan gelen cevat, ankara'da bizleri yalnız bırakmayan tüm arkadaşlarıma hepinize ayrı ayrı teşekkür ederim. Sizleri görmek büyük bir mutluluktu.

Ayrıca incek'teki cengiz abinin yaptıkları halen aklıma geldikçe gülmekteyim.

elpadre

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben bılıyourm benım yoklugumdan faydalandınız ama hayırlı bır ıs ıcın gelemedım yanı :(

Kurtbeyi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ayrıyeten ankara'daki dostlarım; sevgili emre'ye, kadir'e, samet'e, sevda'ya, ibrahim'e, harun abiye, o arada nickleriyle kendilerini tanıma fırsatı bulduğum diğer arkadaşlarıma da çok teşekkür ediyorum... :D :D

Kurtbeyi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar anlatılanlara bakınca iyice içim gitti. keşke gelebilseydim. Ama c.tesi yaptığım halı saha maçında kaburgam çatlamış. Pazar günüm tamamen hastanede geçti. Sizinle tanışmak için iyi bir fırsattı ama değerlendiremedim.

Çok büyük geçmiş olsun bir dahaki organizasyonda birlikte oluruz...

C.C

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben de yine ayrıca sık sık methini duyduğum mavi corsa gsi sine beni konuk ettiği için Alper'e de cok teşekkür ederim yüzüm tutsa onu da kullanmak isteyecektim de :) hevesim kursağımda kaldı, en kısa zamanda ANKARA'daki dostlarımızı da İSTANBUL'da aramızda görmek istiyoruz bu da böyle biline

burakank

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
herşey çok güzeldi,yeni üye idim düne kadar.ancak tanıştığım güzel forum üyeleriyle artık yeni üye değilim.
herşey cok guzeldi,hüseyin abi ugraştı bayaaaaaa.

anıl abi gelmıor 20 temmuz:(

burakank

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
gelemeyen arkadaslar gercekten kacırdılar.uşaktan gelen bi vectra bile vardı,istanbulu söylemeye gerek yok,onlar işini bilirler bizi yalnız bırakmıcaklarını.

TmaC

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ayrıyeten ankara'daki dostlarım; sevgili emre'ye, kadir'e, samet'e, sevda'ya, ibrahim'e, harun abiye, o arada nickleriyle kendilerini tanıma fırsatı bulduğum diğer arkadaşlarıma da çok teşekkür ediyorum... :D :D

okan abi sen erkenmi kactın ilk başta gördüm bi daha görmedim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...