Atermik Cam

GNSpower

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Ynt: Atermik Cam

MeRt link' Alıntı:
Holywood filmlerini aratmayacak aksiyon sahneleri bile çekerdiniz Doğan abi  :D

Her türlü Mertcim. (:)

Bizim arabaların bagajı tam çekim işi için dizayn edilmiş. Ama arka koltuklar benim için dizayn edilmemiş o ayrı. (:)

markopasa86

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

MeRt link' Alıntı:
Proje baya büyükmüş.  greatt

Bunu hakkıyla yapabilmek için ekibin 3 kişi olması daha iyi olur gibi.

2 kişi araç içinde çekim yaparken 3. kişi dışarıdan farklı bir açıyla çekim yaparsa montajla konu anlatımı sırasında 2 açıda kullanılırsa falan filan.

ևok başarılı bir video olur gerçekten.

Gözümde canlandı valla  :)
Ben senaryoyu yazdım bile, word den yaklaşık 1 sayfa tuttu, videonun hangi bölümüne aracın hangi kısmından bahsedeceğimi falan sırasıyla hazırladımi dosya yüklü bilgisayarda, sadece video yu çekecek ekip yok :D Birde boş yol neresi olabilir ona karar veremedim.

GNSpower

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et

markopasa86 link' Alıntı:
Ben senaryoyu yazdım bile, word den yaklaşık 1 sayfa tuttu, videonun hangi bölümüne aracın hangi kısmından bahsedeceğimi falan sırasıyla hazırladımi dosya yüklü bilgisayarda, sadece video yu çekecek ekip yok :D Birde boş yol neresi olabilir ona karar veremedim.

Sen İzmir'e gel,  o projeyi Opel Türkiye'ye bile satarız. (:)

Bende teşkilat hazır. Yolda bol. :)

MeRt2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

markopasa86 link' Alıntı:

Ekip konusu kolay Cem'e söylerim oda meraklı böyle işlere üçlüyü tamamlarız ama yol konusu belirsiz. İstanbul'da boş yol çok zor, dediğin gibi belki şile olabilir.

markopasa86

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

MeRt link' Alıntı:
Ekip konusu kolay Cem'e söylerim oda meraklı böyle işlere üçlüyü tamamlarız ama yol konusu belirsiz. İstanbul'da boş yol çok zor, dediğin gibi belki şile olabilir.
Şileyede gideriz farketmez, zaten bu mevsimde şilenin çok kalabalık olacağını sanmam, yeterki hava güzel olsun.

MeRt2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

tomacco link' Alıntı:

Rica ederim Mehmet abi.  :)