Atiker LPG Kiti Taktırmayı Düşünüyorum.

ConquerorKSK

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba Arkadaşlar,

1 hafta önce 97 model Vectra 1.6 GL sahibi oldum.
Aracımda Voltran marka LPG bulunuyor fakat km de 280 KRŞ (lt fiyatı =2,04 İZMİR) yakıyor. Ayrıca sabahları soğukta aşırı silkeleme yapıyor. Sıralı sistem olmasına rağmen benzin ve lpg geçişleri manuel. Yani araç benzinde çalışıp sonradan lpg ye geçmiyor. Voltran servisine gösterdiğimde bunların ilk çıkan sıralı sistem olduğunu söyledi ve aracın benden önceki sahibinin 3-4 gün önce gelip kendilerine gösterdiğini ve artık bu lpg kitinin ömrünün dolduğunu söyeldi. Yani herhangi bir onarılma şansı yokmuş. Bende aracımı 4 gündür benzinde kullanıyorum ve benzinde yakıtım 300-320 KRŞ şehir içi. Fakat tabiki tekrar LPG taktırıcam ve marka olarak ATİKER'i düşünüyorum. Atiker hakkındaki düşüncelerinizi ve kulananların olumlu ve olumsuz görüşlerini öğrenmek istiyorum. Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.

tuningseytan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
atiker opel vectralara gitmiyor diye biliyorum ben benim aracımda brc sıralı sistem var çok memnunu performans kaybı nerdeyse hiç yok .brc landrenzo lovato bu 3 marka iyi bi işçilik sonucu opel vectralara uyuyor atiker sorun çıkarıyor diye biliyorum

cance

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
atiker opel vectralara gitmiyor diye biliyorum ben benim aracımda brc sıralı sistem var çok memnunu performans kaybı nerdeyse hiç yok .brc landrenzo lovato bu 3 marka iyi bi işçilik sonucu opel vectralara uyuyor atiker sorun çıkarıyor diye biliyorum
yanlış biliyorsunuz... düzgün bir işçilik ile hepsi olur... hepsinde bir miktar güç kaybı olabilir... asıl gerekli olan adam gibi montaj sonrasında da güzel bir kalibrasyon...