Atiker LPG Kullanıcıları

nazilliefe

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
300 500 pahalı olsun başın arımasın bence sanıyıde cekcegın reziilk buna degmez.. brc yada zavoli tak.....bende lpg yok ama atikerii aslaa takmam......

anıl_ilhan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
300 500 pahalı olsun başın arımasın bence sanıyıde cekcegın reziilk buna degmez.. brc yada zavoli tak.....bende lpg yok ama atikerii aslaa takmam......

lpg kullanmayan biri olarak bu kadar kesin konuşmanız doğru değil kaldıki başım ağrımıyor ağrısada diğer markalarda olduğu gibi 2 yıl garanti süresi var ;)

ismailturk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bende 3 hafta önce atiker taktırdım. 1000 lira 10 taksit 125 proje+25 sızdırmazlık 110 muayene 63 ruhsat tüm masraf bu.

şimdiye kadar ustaya tekrar gitmemi gerektirecek bir sorun yok .

Araçta sıradan kullanıcının hissedebileceği bir çekiş düşüklüğü de yok.

şu ana kadar 1500 km yol yaptım. yüzde 80 i şehir dışı ama 110-120 arası genelde ve klima açık (malum antep sıcaklar başladı.)

ve toplam 248 ytl gaz doldurdum. yaklaşı 100 km kadar daha gibi duruyor. bu durumda tüketim 0,155 gibi bir değer veriyor.

işçilik ise atikerde sabit her araca göre şirketin belirlediği bir montaj şekli var onu yapmak zorunda servisler.

Ben şu ana kadar memnunum. ve sorun yaşamadım. Yerli malı yurdun malı herkes onu kullanmalı derim ben.

Sağlıcakla kalın:good:

ceyhunyazar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bende 3 hafta önce atiker taktırdım. 1000 lira 10 taksit 125 proje+25 sızdırmazlık 110 muayene 63 ruhsat tüm masraf bu.
şu ana kadar 1500 km yol yaptım. yüzde 80 i şehir dışı ama 110-120 arası genelde ve klima açık (malum antep sıcaklar başladı.)
ve toplam 248 ytl gaz doldurdum. yaklaşı 100 km kadar daha gibi duruyor. bu durumda tüketim 0,155 gibi bir değer veriyor.
işçilik ise atikerde sabit her araca göre şirketin belirlediği bir montaj şekli var onu yapmak zorunda servisler.
Ben şu ana kadar memnunum. ve sorun yaşamadım. Yerli malı yurdun malı herkes onu kullanmalı derim ben.

Kardeş bişey sorucam, proje için de 125 ytl lik bir bedel mi ödedin ilaveten?yani 323 ytl gibi bi rakam artı ödemiş görünüyosun? Benim bildigim sızdırmazlık muayene ve ruhsatın dışında bi masraf olmaması lazım.Yanılıyormuyum?Yani proje zaten fiyatın icinde degil mi?

Bi arkadaş ruhsata işletme için aynen şöyle yazmış
"lpg yi ruhsata işletmek için 28 ytl sızdırmazlık raporu, 110 ytl muayene 25 ytl ruhsat bi de 10 ytl ye bi form var onu sızdırmazlığı yaparken ayakcıya doldurttum muayene de istiyolar"

Teşekkürler

Chatin

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
atikerimdeki sorun basıncın çok düşük olmasından dolayı gaza geçmemesi imiş. çözümü ise simit tankın oradaki mavi bir parça ile basıncı yeniden ayarlamak. 15 sn lik bir işlem.

aklınızda olsun ki valflere giden hortumu çıkarmayın.. yoksa bir gün boyu benzinle gitmek zorunda kalırsınız. gördüğünüz gibi atiker in değil benim sorunumdu bu.. bu olay dahil atiker in hiçbir sorunu olmadı.

KULLANAN birisi olarak yazıyorum bunu.. ki atiker i ucuz olduğu için değil daha hatasız ve servisi yaygın olduğu için taktırdım yoksa taktırdığım yerde brc de vardı ustaların kendisi yabancı olmadığım için bilerek ve isteyerek atiker taktı. yoksa brc nin kar marjı daha yüksek.

leonss

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yakında bende lpg taktırmayı düşünüyorum.. seçimim atiker olacak galiba...

goztepeli

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaş sizin derdiniz nedir anlamadım..Herkes hangi kit için yazı yazacağını bilerek konuya girerse kötü mü olur? Bu konuyu ve arkadaşı takip edin ne demek yaw. Gereksiz kalabalık vs. ne demek istiyosunuz? Yani bugüne kadar lpg ile ilgili açılan konular rahatsızlık vermedi de şimdi bu konu sizi rahatsız etti, tavrınızı anlamak gercekten mümkün değil...

Değerli opelimnet üyeleri, esasen bu arkadaşı takip etmeli (arkadaşın deyimiyle tabi, takip edilince de ne olacaksa, onu da anlamış degilim)....

Burası bir forum sayfası, güncel konuları sabit başlıklar altında toplamak, belki bir kaç tane olmasını sağlamak faydalıdır.

Lütfen kişisel düşüncelerini genele yorarak hareket eden bu vatandaşlara itibar etmeyelim..

Herkese iyi forumlar: ceyhunyazar
sn arkadaşim BRC için niye konu açtın sen onu bi söyle sene,ayrıca cok ilgimi çekmese de sende ne marka lpg kiti var ATİKER mi BRC mi ondan sonra konusalım senin atiker için açtıgına bişey demiyorum guzel ama niye 2 farklı marka için açtın amacım gerginlik degil elbette paylaşim öncelik bu

kaderaniz

Kayıtlı Kullanıcı
07-Antalya
Siteyi ziyaret et

Gaziantep'te nerede taktırdınız Atiker'i?

Bu aralar ben de düşünüyorum. Sanayi de bir yer varmış, üç arkadaşım opellerine orada taktırdı yakın zamanda. Corsa b, corsa d, astra g! 1150 YTL 10 taksit...

Benim için önemli olan sorun çıkarmaması. Tavsiye edeceğiniz bayinin adı ne acaba? Gaziantep'te olduğum için bir de oraya sorayım. Teşekkürler...

ceyhunyazar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaş sizin derdiniz nedir anlamadım..Herkes hangi kit için yazı yazacağını bilerek konuya girerse kötü mü olur? Bu konuyu ve arkadaşı takip edin ne demek yaw. Gereksiz kalabalık vs. ne demek istiyosunuz? Yani bugüne kadar lpg ile ilgili açılan konular rahatsızlık vermedi de şimdi bu konu sizi rahatsız etti, tavrınızı anlamak gercekten mümkün değil...

Değerli opelimnet üyeleri, esasen bu arkadaşı takip etmeli (arkadaşın deyimiyle tabi, takip edilince de ne olacaksa, onu da anlamış degilim)....

Burası bir forum sayfası, güncel konuları sabit başlıklar altında toplamak, belki bir kaç tane olmasını sağlamak faydalıdır.

Lütfen kişisel düşüncelerini genele yorarak hareket eden bu vatandaşlara itibar etmeyelim..

Herkese iyi forumlar: ceyhunyazar
sn arkadaşim BRC için niye konu açtın sen onu bi söyle sene,ayrıca cok ilgimi çekmese de sende ne marka lpg kiti var ATİKER mi BRC mi ondan sonra konusalım senin atiker için açtıgına bişey demiyorum guzel ama niye 2 farklı marka için açtın amacım gerginlik degil elbette paylaşim öncelik bu

Actıgım bu konuda ilk msjıma bakarsanız Atiker taktırmayı düşünen biri olarak diye yazdım. Bende lpg kiti mevcut degil henüz...İki ayrı grup olsun istedim, atiker yanlısıyım ama brc cilerde bişeyler söylesin dedim.Bunu netleştirdik mi?

Tabiiki gerilim yaratmayı kimse istemez

goztepeli

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yanliş anlasılmadan dolayı üzgünüm sorunuza gelince ben daha yeni taktırdım 1 ay olmadı arıza lambası yakmadı montajı iyi oldu gidişi iyi ben yanlız şimdilik 1 ufak sorunla karşilaştım aracı 3 ten 2 ye atıp devir1000-1500 aralığında iken sersemliyordu silkeliyordu ama o sorunda gitti şimdilik başka bir sorunum yok umarım diğer butun lpg ci arkadaşlarımız ile sorunsuz kullanırız.
umarım sizin için en hayırlısı olur