Atiker Yağlamalı Hk. (kullanıcı yorumları- 1.6 115'lik)

Anadolu

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar merhaba, bir süredir astra j arıyorum. arkadaşımın yakınında ve başka bir satıcıda 2 tane lpg'li buldum. fakat sistemler Atiker. iki kişi de gayet memnun olduklarını söyledi ama tabi kimse yoğurdum ekşi demez. eğer Atiker kullanan arkadaşlar var ise yorum yapabilirler mi? tavsiye eder misiniz?

oczorlutuna

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Atiker Yağlamalı Hk. (kullanıcı yorumları)

Anadolu link' Alıntı:
Arkadaşlar merhaba, bir süredir astra j arıyorum. arkadaşımın yakınında ve başka bir satıcıda 2 tane lpg'li buldum. fakat sistemler Atiker. iki kişi de gayet memnun olduklarını söyledi ama tabi kimse yoğurdum ekşi demez. eğer Atiker kullanan arkadaşlar var ise yorum yapabilirler mi? tavsiye eder misiniz?

kendim lpg ile herhangi bir araştırma yapmadım, hiç de düşünmedim. ancak forumdan okuduğum kadarı ile "TURBO" motora sahip olan arkadaşlar lpgye çok yanaşmıyorlar. LPGyi daha çok 1.6 115hp atmosferik motorlu aracı olan arkadaşlar düşünüyor.

Bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olacaktır.

mucahitduran

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
Ynt: Atiker Yağlamalı Hk. (kullanıcı yorumları)

Hocam merhaba. Umarım aradığınız aracı bulursunuz. Kendim 15.000 KM'dir Landirenzo yağlamalı kit kullanıyorum ve memnunum. Aracı sıfır alırken servisinde taktırmıştım 0 KM'deydi. Motorum 1.6 115 HP. Bildiğim kadarıyla Atiker kullanan üyemiz yok LPG'de... :(

Anadolu

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Atiker Yağlamalı Hk. (kullanıcı yorumları- 1.6 115'lik)

iyi dilekler için teşekkürler öncellikle. motor seçeneğini yazmamıştım başlığı düzelttim. lpg kullanan arkadaşlar genelde sorunsuz olduğunu söylüyorlar. performans konusunda da büyük taleplerim yok. (eski araçlarımdan biri yine 115 beygirdi)

fakat atiker konusu kafamı kurcalıyor. alıp da sürekli sanayiye gidip gelmek istemiyorum. markadan çok usta önemli deniyor. katılıyorum bu kadar hevesle alıp da soğumak da istemiyorum.

mucahitduran

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com

Anadolu link' Alıntı:
iyi dilekler için teşekkürler öncellikle. motor seçeneğini yazmamıştım başlığı düzelttim. lpg kullanan arkadaşlar genelde sorunsuz olduğunu söylüyorlar. performans konusunda da büyük taleplerim yok. (eski araçlarımdan biri yine 115 beygirdi)

fakat atiker konusu kafamı kurcalıyor. alıp da sürekli sanayiye gidip gelmek istemiyorum. markadan çok usta önemli deniyor. katılıyorum bu kadar hevesle alıp da soğumak da istemiyorum.

Kesinlikle katılıyorum hocam... Aracı bir kere alıyoruz, bir kere soğuyunca da insan ömründen ömür veriyor... Ustanın daha önemli olduğu konusuna katılıyorum ama yine de internet üzerinden atiker kullanıcı yorumlarına bakmak gerek. Ve eğer uzun vadede subapları sorun etmeyecekseniz 1.4 Turbo LPG'liyi tercih etmek daha sağlıklı. Ben 1.6 115 Kullanıyorum fakat çok nadir performans düşüklüğü hissediyorum. Her sabah işe gidip gelirken 160-170 KM/H görüyorum.

Anadolu

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

mucahitduran link' Alıntı:
Kesinlikle katılıyorum hocam... Aracı bir kere alıyoruz, bir kere soğuyunca da insan ömründen ömür veriyor... Ustanın daha önemli olduğu konusuna katılıyorum ama yine de internet üzerinden atiker kullanıcı yorumlarına bakmak gerek. Ve eğer uzun vadede subapları sorun etmeyecekseniz 1.4 Turbo LPG'liyi tercih etmek daha sağlıklı. Ben 1.6 115 Kullanıyorum fakat çok nadir performans düşüklüğü hissediyorum. Her sabah işe gidip gelirken 160-170 KM/H görüyorum.

evim ile işim çok yakın benim. ikisi de Dikmen'de. yılda 2-3 defa uzun yol yaparım tatil bayram vs için onda da 150 maksimum hızdır. dediğim gibi önceki aracımdan da performans konusunda sıkıntı yaşamadım. ama o zavolli'ydi. nedense insanların kafasında Atiker biraz daha ucuz. Tabiki BRC veya diğerleri ile kıyaslanmadığındandır. şu an arıyorum. sağlıklı yorumlar bulursam sonuçlandıracağım inşallah.

mucahitduran

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com

Anadolu link' Alıntı:
evim ile işim çok yakın benim. ikisi de Dikmen'de. yılda 2-3 defa uzun yol yaparım tatil bayram vs için onda da 150 maksimum hızdır. dediğim gibi önceki aracımdan da performans konusunda sıkıntı yaşamadım. ama o zavolli'ydi. nedense insanların kafasında Atiker biraz daha ucuz. Tabiki BRC veya diğerleri ile kıyaslanmadığındandır. şu an arıyorum. sağlıklı yorumlar bulursam sonuçlandıracağım inşallah.
inşAllah hocam. Neticeyi merakla bekliyoruz.

Anadolu

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

teşekkürler hocam inşallah.

adRe j

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Anadolu

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

adRe J link' Alıntı:
Geçtiğimz günlerde foruma yeni katılan bir arkadaşımızın aracı isterseniz bir görüşün LPG yi yeni taktırmış bu sizin için bir avantaj dediğiniz gibi atiker kullanıyor

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-opel-2013-opel-astra-hatasiz-sifirdan-farksiz-172672512/detay

araç gayet güzel görünüyor ama ben sport arıyorum. siyah harici tüm renklerden. diğer forumlarda araştırdığıma göre de pek tavsiye edilmiyor Atiker.