Atikere Attığım mail ve cevabı

alpmurat

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
Merhaba arkadaşlar Konu LPG ile ilgili olduğu için konuyu buraya açtım.
Malum arabaya LPG taktıracağım ve son 1 aydır. Hemen hemen tüm LPG firmalarını inceledim ustaları ile konuştum fakat en uygun fiyatlı ATİKER.. Tabi burdan ve başka yerlerden okuduğum kadarı ile ATİKER'den çoğu kimse memnun değil (memnun olmayanların oranı daha fazla). Dün akşam bende Atikere mail yolladım.

Sent: Thursday, March 18, 2010 9:16 PM
To: Atiker
Subject: Atiker hakkında.

Merhaba Sayın yetkili

Benim 2008 model OPEL Astra G HB aracım var. Aracıma LPG uygulaması yaptırmak istiyorum. bir çok firma ile konuştum. Hepsi en iyilerinin kendilerinin olduğunu söylüyor fakat ben Yerli sermayenin kazanmasını istiyorum. Fakat internette yaptığım araştırmalarda ATİKERİN OPEL özellikle ASTRA G'lerde problemlerinin çok olduğu söyleniyor. Web sitenizdeki uygulamalara da baktığımda Astra örnekleriniz pek fazla olmadığını gördüm. Bu konu hakkında yardımcı olabilirseniz sevinirim. iyi çalışmalar

Gelen cevap:
Sayın murat bey

Mailiniz için teşekkür ederiz.
Aracınıza Atiker sistem takılır.
Sizin aracınıza süper kit bağlanması gerekir.
Lütfen bayiye gittiğinizde fabrika ile irtibata geçsinler.
Saygılarımızla.

kendi web siteleri içinde Süper kit diye bir şey yok. Sizce bu bir kandırmacamı? Çok samimi bir cevap gelmedi bana?
yorumlarınız bekliyorum
Not: Lütfen şu marka daha iyi tartışmasına girmeyelim.

karabek

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bana da öyle bi cevap atmıslardır aracınıza kitimizi uygulayabilir otomatik oluşu bi sorun oluşturmaz iyi günler o kadardı diye hatırlıyorum ama seytan kulağına kursun hiç sıkıntı olmadı
daha öncede yazılmıstı yine yazayım bilmende fayda var hangi marka taktırırsan taktır enjektörleri manifolta en yakın yere koysunlar kitin elektriğini de bobınden almasınlar sigorta kutusumu ne var akünün yanında siyah bi kutu ordan alındı benim ki sıkıntı yaşamazsın ustan iyi olacak tabi işçiliği montajı güzel olacak

S

Sertan_c

Bilgi Girilmemiş
hayırlı olsun Murat,
doğru yolu bulanlar arasına hoş geldin.. :):)

alpmurat

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
hayırlı olsun Murat,
doğru yolu bulanlar arasına hoş geldin.. :):)

lpg konusunda doğru yolu bulanlar anlamında diyorsan ben arabayı ilk aldığım gün taktıracaktım faka benim araba eski lpgli paliomla aynı yakıyordu:) onun için hiç ses çıkarmıyordum :)
işim gereği günde en az 200km yol yapıyorum. İşte 2 senedir fiyatlar aynı zam yapalım diyoruz müşteri kaybediyoruz. Bizde ne yapalım en pahalı giderlerimizden yakıtı düşürelim madem dedik :)
İş için benzin koymuyorda gezmelere giderken sanki boşuna ve pahalı geliyor :) işte iken para kazanıyoruz nasılsa mantığı ile acımıyorum. fakat çalışmadığım zamanlarda ulan yine boşuna yakıt tüketiyoruz hemde cebimize para girmiyor diyorum :)

alpmurat

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
bana da öyle bi cevap atmıslardır aracınıza kitimizi uygulayabilir otomatik oluşu bi sorun oluşturmaz iyi günler o kadardı diye hatırlıyorum ama seytan kulağına kursun hiç sıkıntı olmadı
daha öncede yazılmıstı yine yazayım bilmende fayda var hangi marka taktırırsan taktır enjektörleri manifolta en yakın yere koysunlar kitin elektriğini de bobınden almasınlar sigorta kutusumu ne var akünün yanında siyah bi kutu ordan alındı benim ki sıkıntı yaşamazsın ustan iyi olacak tabi işçiliği montajı güzel olacak

inanır mısınz bu deyimlerin hiç birinin ne demek olduğunu bilmiyorum bu tarz şeylerden anlayan da arkadaşım yok ben yinede söylerim fakat. Usta orada bana bişi dese şakın ördek gibi bakarım anca :) ama not aldım hayırlı ile 28 Mart ile 5 nisan arası LPG'ye geçiyorum.

S

Sertan_c

Bilgi Girilmemiş
lpg konusunda doğru yolu bulanlar anlamında diyorsan ben arabayı ilk aldığım gün taktıracaktım faka benim araba eski lpgli paliomla aynı yakıyordu:) onun için hiç ses çıkarmıyordum :)
işim gereği günde en az 200km yol yapıyorum. İşte 2 senedir fiyatlar aynı zam yapalım diyoruz müşteri kaybediyoruz. Bizde ne yapalım en pahalı giderlerimizden yakıtı düşürelim madem dedik :)
İş için benzin koymuyorda gezmelere giderken sanki boşuna ve pahalı geliyor :) işte iken para kazanıyoruz nasılsa mantığı ile acımıyorum. fakat çalışmadığım zamanlarda ulan yine boşuna yakıt tüketiyoruz hemde cebimize para girmiyor diyorum :)
evet LPG konusunda doğruyu kastettim.. :) ama marka olarakta mantıklısı bu bence. min. 600 lira karla başlıyorsun işe o da 600/70=8,5-9 depo bedava lpg ve 9*300=2.700 km bedava yolculuk demek... :) hayırlısı olsun. istanbul tarafına yolun düşerse benim usta işçilik yönünden güzel, ona gidebiliriz beraber... memnun kalırsın.

alpmurat

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
evet LPG konusunda doğruyu kastettim.. :) ama marka olarakta mantıklısı bu bence. min. 600 lira karla başlıyorsun işe o da 600/70=8,5-9 depo bedava lpg ve 9*300=2.700 km bedava yolculuk demek... :) hayırlısı olsun. istanbul tarafına yolun düşerse benim usta işçilik yönünden güzel, ona gidebiliriz beraber... memnun kalırsın.

vallahi çok doğru diyorsun. Millet deli sanacak beni. neden dersen yolda gördüğüm tüm LPG'li Astra G'leri durduruyorum. :) Genelde Aydındaki Atiker bayii ve ustasından memnunlar. Bakalım allah utandırmasın. Eski Paliomda VOLTRAN diye marka vardı. Usta çok iyi olduğu için. Hiç sorun çıkmamıştı. Umarım bunda da sorun yaşamam

floy

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
merhaba murat bey benim size tavsiyem şu dur mantıklı düşünürseniz lpg takıcaksınız ve günde en az 200 km yol yapıyorum diyosunuz işiniz geregi bence lpgyi taktırırken 2 yi 3ü aramayın fiyat bakımından kendinizde sölediyiniz gibi astralarada problem çıkarıyo bu atiker ben iki yıldır kullanıyorum bendede astra hb 1.6 var ve zavolli kullanıyorum ve bu güne kadar emin olun hiçbir problem yaşamadım şimdi ben zavolliyi 2 sene önce takarken fiyatı 1150 tl idi atikerde 700 800 tl civarıydı bakın bu fiyat şimdi cok cazip gelebilir size ama bunun sonrasıda var bence bu fiyat farkına aldanmayın şu an zavolli lpg kiti 1250 tl civarı falan emin olun siz zaten her gün yaptıgınız km yüzünden en az iki ayda bu kitin parasını lpgden çıkarırsınız hımm iş sadece markayla bitmiyor bide en az marka kadar bu işi yapan ustada çok önemli ben den tavsiye eyer aydında bu işi yaptıracagınız güven diyiniz biyer bulamassanız ben yardımcı olurum izmirden size zaten montajı bile 1 ila 1.5 saat sürüyo tabi karar sizin iyi günler
( yanlış anlaşılmasın ben bu işin ticaretiyle falan ugraşan biri deyilim sadece tecrübemle size yardımcı olmak istedim)

bacadir68

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
fabrikanın size cevap olarak attığı mail tamamen ürün pazarlamaya yönelik tüketiciyi aldatmaca. siz gidersiniz ustanıza ben super kit istiyorum varmıs der. oda arar fabrikayı sorar. fabrikada siz takın bu super kit deyin der sizde aracımda super kit var diye binersiniz...
bunu atiker diye söylemiyorum malesef bunun bütün firmalar yapıyorlar..
araştırdığınıza göre en doğrusunu bulmussunuzdur ancak reklam gibi olmasın ama ben 4 farklı araçta zavoli kullandım ve hiçbirinde de sorun yoktu. bu tabi biraz şans meselesi gibi. takan usta faktoru çok önemli...