Aviva dan Online Kasko Yaptıran Var mı?

sakin

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar merhabalar. kasko firmalarını araştırdığımda en uygun fiyat online olarak avivanın sitesinden aldığım teklif.yalnız teklif sayfası detaylarıyla yazmıyor, teminatlar yazıyor.bu siteden kasko yaptıran ya da bilgisi olan varsa paylaşırsa sevinirim.bir de aracın piyasa fiyatı 25000 civarı olmasına rağmen 20000 tl veriyor sistem.ALLAH korusun bi kaza olup araç perte çıksa ödeme için baz alınacak fiyat 20000 tl olur, bunun üzerinde ödeme yapmaz diye düşünüyorum.ama sigortacıda o andaki piyasa fiyatı neyse onu verir diyor.doğrusu hangisidir ?

Emre

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.chiptuningtr.com
20.000 üzerinden aracınızı değerlediği için ucuz çıkıyor poliçeniz. O rakamın üzerini sigorta şirketi ödemez.

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
En iyi sigorta, zararı en çabuk ve kolayca karşılayan yani poliçe sahibini yani sizi mağdur etmeyen sigortadır, o nedenle iyi bir sigorta şirketi ile çalışmakta fayda vardır.

sakin

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
En iyi sigorta, zararı en çabuk ve kolayca karşılayan yani poliçe sahibini yani sizi mağdur etmeyen sigortadır, o nedenle iyi bir sigorta şirketi ile çalışmakta fayda vardır.

aviva bu iyi şirket kategorisine girer mi acaba, olumlu ya da olumsuz bir tecrübeniz var mı

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
aviva bu iyi şirket kategorisine girer mi acaba, olumlu ya da olumsuz bir tecrübeniz var mı

Dediğim gibi sigortanın iyisi size ödeme yaparken belli olur, bajsi geçen sigorta şirketi ile hiç çalışmadığım için bilgim yok. 1978 yılından beri aynı sigorta ile çalışıyorum, şimdiye kadar sorun yaşamadım.

Ozgurruh

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ödeme konusunu en hızlı yapan firmalardan ikisi axa ile groupama

Saygılar.
HTC cihazımdan gönderildi.

sakin

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ödeme konusunu en hızlı yapan firmalardan ikisi axa ile groupama

Saygılar.
HTC cihazımdan gönderildi.

axa geçen yıl ki firmam, bu yıl verdiği fiyat geçen yıldan sadece 70 tl ucuz, mini onarımda da 150 tl şartı koyuyor,bunlardan dolayı düşünmedim tekrar.trafik sigortam groupama, ancak anlaşmalı servisi yok bulunduğum yerde, bundan dolayı da onu düşünemedim.ziraat sigorta nasıl acaba

sakin

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ilginiz için teşekkürler arkadaşlar.aracın kaskosunu ziraat sigortadan 780 tl ye yaptırdım