Aydın Surtaştan aldığım 30bin bakım fiyatı

dipp

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Aydın Surtaştan aldığım 30bin bakım fiyatı

ulas79 link' Alıntı:
Emre şimdi öğrendim 30 binde ki fark extra olarak fren hidroliği ve bujilerde değişiyormuş.

Ulaş ozaman normal olabilir. ama yinede pazarlıkta fayda var kesin düşme olur..

ulas79

Kayıtlı Kullanıcı
09-Aydın
Siteyi ziyaret et

mastertech link' Alıntı:
merhabalar  fiyatlar gayet normal 15000 bakım 410 civarı çıkıyor 30000 bakım ise 520 civarı çıkıyor extra buji var firen hidroliği var saygılar (izmir surtaş gültekin)
sağolun Gültekin bey yanlız egem çok daha düşük fiyat verdi iskonto olarak.

polatts

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Sakarya ekin oto 30 000 bakim 600 istedi 1.6 icin sanirim tr rekoru ekinde ayni islem izmitte 415 e yapildi.

ulas79

Kayıtlı Kullanıcı
09-Aydın
Siteyi ziyaret et

bu gün 30 bin bakımını yaptırdım sonunda Aydın surtaş otoda önce 500 tl istediler neler var diye baktım balans ayarı filan varmış benim aracın balans ayarı sağlam dedim onu çıkartın birde carbon clean ekleyin öyle fiyat verin dedim 480 tl ye anlaştık ,önce ses çıkaran trim parçaları(gösterge siperliği kapı lastikleri )halledildi sonra aracın yağı flitreleri bujileri vs değişti otomatik vites kutusunun yağınada bakmalarını söyledim yağ çubuğunu göremedim dedim ustaya ve şok bir cevapla yağ çubuğu olmadığı otomatik vites kutusunun yağının tapa dan kontrol edildiğini öğrendim,onada baktı ve normal dedi sonra carbon clean işlemi yapıldı aracım daha 19500 de ama sürekli şehiş içi ve düşük devirli kullanımdan dolayı kurum bağlamış olduğundan yaptırdım sonra deneme sürüşüne çıktık önce trim sesleri 0 olmuş araç hiç ses çıkarmıyor ve carbon clean in etkisine gelince araç çok daha atak hale geldi kayıp olan kompresyon geri gelmiş yağ  gibi akıyor ve benzin tükedimi düzene girip daha ilk kullanımdan itibaren azaldı,buradan Aydın surtaş oto servisindeki tüm çalışanlara ilgi ve alakalarından dolayı çok teşekkür ediyorum.

polatts

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ulas79 link' Alıntı:
bu gün 30 bin bakımını yaptırdım sonunda Aydın surtaş otoda önce 500 tl istediler neler var diye baktım balans ayarı filan varmış benim aracın balans ayarı sağlam dedim onu çıkartın birde carbon clean ekleyin öyle fiyat verin dedim 480 tl ye anlaştık ,önce ses çıkaran trim parçaları(gösterge siperliği kapı lastikleri )halledildi sonra aracın yağı flitreleri bujileri vs değişti otomatik vites kutusunun yağınada bakmalarını söyledim yağ çubuğunu göremedim dedim ustaya ve şok bir cevapla yağ çubuğu olmadığı otomatik vites kutusunun yağının tapa dan kontrol edildiğini öğrendim,onada baktı ve normal dedi sonra carbon clean işlemi yapıldı aracım daha 19500 de ama sürekli şehiş içi ve düşük devirli kullanımdan dolayı kurum bağlamış olduğundan yaptırdım sonra deneme sürüşüne çıktık önce trim sesleri 0 olmuş araç hiç ses çıkarmıyor ve carbon clean in etkisine gelince araç çok daha atak hale geldi kayıp olan kompresyon geri gelmiş yağ  gibi akıyor ve benzin tükedimi düzene girip daha ilk kullanımdan itibaren azaldı,buradan Aydın surtaş oto servisindeki tüm çalışanlara ilgi ve alakalarından dolayı çok teşekkür ediyorum.
trim parçaların sessizliği için servise ne yapmasını söylemeliyiz yani teknik ismi.carbon clean temizliği nasıl oluyor benim araçta 30 000 bakımdan yeni geldi bizde yaptıralım mı :)

ulas79

Kayıtlı Kullanıcı
09-Aydın
Siteyi ziyaret et

polatts link' Alıntı:
trim parçaların sessizliği için servise ne yapmasını söylemeliyiz yani teknik ismi.carbon clean temizliği nasıl oluyor benim araçta 30 000 bakımdan yeni geldi bizde yaptıralım mı :)
ses çıkaran gösterge sperliği söküldü yalıtım süngeri yapıştırıldı karşı yuvasına silikonlu sprey sıkıldı ve yerine takıldı diger ses çıkaran yerlere silikonlu sprey sıkıldı,carbon clean uygulamasına gelince eğer aracınızı sürekli şehir içi ve  2000-3000 devir bandında kullanıyorsanız yaptırmanız faydalı olur ilk uygulamayı 30 binde sora her 20binde bir uygulanırsa enjektörlerde ve silindirde oluşan kurumlaşma atılır ve kompresyon iyileşip yakıt tüketimi düşer.

polatts

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

bizim servis parayı çok seviyor ne kadar bir ücret talep ettiler sizden acb. bilinçsiz gitmeyelim servise

ulas79

Kayıtlı Kullanıcı
09-Aydın
Siteyi ziyaret et

polatts link' Alıntı:
bizim servis parayı çok seviyor ne kadar bir ücret talep ettiler sizden acb. bilinçsiz gitmeyelim servise
carbon clean için 70 tl diyorlar ama pazarlıkla 50 tlye halledersiniz ki daha yeni yağ deşimi olmuş araçta daha iyi sonuç verir.

vehicle_dynamics

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Gün için denizli, izmit ve istanbul gedizler den 30 bin bakımı fiyatları aldım, fiyatlar 420-530-710 lira. Şaka gibi, istanbul a yaklaştıkça fiyat sanki %80 artıyor.En son Gedizler i aradım, fiyatı duyunca şaka yapıyorlar falan diye kahkaha atmışım.

Opel buna nasıl müsade ediyor, şehirden şehire %80 fiyat farkı olur mu ya? Yazıklar olsun.