Aydın'a nasıl gidebilirim?

gokhannn

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar haftaya İstanbul'dan Aydın-Didim'e gideceğiz ilk defa gideceğim için nerden, nasıl, en kısa, en rahat nasıl gidilir hiç bilmiyorum bilen arkadaşlar tarif ederse çok memnun olurum.

okican

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
35-İzmir
Siteyi ziyaret et

gokhannn

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
teşekkürler. izmir yoluna kdr nasıl gitcem araçla ege tarafına hiç gitmedim çünkü.

alpmurat

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
Dostum ben Aydında Tekirdağ'a Durmadan gidiyorum çanakkale üzerinden ama bursa tarafından daha kısa onu biliyorum. Sana Tekirdağ üzerinden yardımcı olabilirim. Bu arada Didimde nereye gideceksiniz bizim yazlık didimde sezonu erken açmışsınız Didim sezonu 15 Temmuz ~ 15 Ağustostur ;)

Tekirdağ ~ Keşan ~ Çanakkale ~ Edremit ~ İzmir (izmirden otobana giriyorsun) Ortaklar - Söke Ayağından çıkıyorsun sökeden Bordum yolunu takip et. söke çıkışında OUTLETLER var kesinlikle uğramalısın T-şörtler 7 ~ 12 TL arası, Gecen hafta LTB kot aldım 25TL ;) yola devam bodrum yoluna devam et 10km sonra yol 2ye ayrılıyor. Bodrum ve Didim yenihisar diye. Bordum yolu daha kısa fakat Didim yeni hisar yolu deniz kenarından manzarası güzel

okican

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
İstanbuldan sonra feribotla karşıya geç.Sonra gemlik-bursa-susurluk-balıkesir-akhisar-manisa-izmir güzergahını takip et.
haritanın bir çıktısını al yanına.zaten bilinen ve kalabalık bir yoldur.sorun çekmezsin.
radarlara dikkat et:D

alpmurat

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
İstanbul İzmir yolunu kullanın.İzmirden sonra Aydına kadar otoban var zaten.Otobanda Selçuk ayrımından ayrılıp Didime ulaşabilirsin.Sana googledan yol tarifii ekleyeyim.

http://maps.google.com/maps?f=d&sou...5.677068&sspn=52.152749,78.662109&ie=UTF8&z=7

selcuk ayırmından çıkma yolu uzatırsın. Ortaklar ayrımından çıkarak sökeye dön. Selçuktan dönersen ortaklara söke gitmek zorunda kalacaksın. Selcuktan sonraki ayrımdan çıkarsan ortakları atlayıp sökeye dönmüş olacaksın diret

okican

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Murat manzaralı yoldan gönderiyordum arkadaşı :D Selçuk görmeden geçilecek yer mi?
Bu arada senin dediğin yol az daha kısa tabi.

alpmurat

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
Murat manzaralı yoldan gönderiyordum arkadaşı :D Selçuk görmeden geçilecek yer mi?
Bu arada senin dediğin yol az daha kısa tabi.

Madem manzaralı yol şirinceye gitmeyide unutmasın :) şirincenin şarabından tatmadan geçmesin ;) tabii biraz dağ bayır tırmanması gerekebilir ;)

Bende ucuz alışverşe yönlendiriyorum :) gitmeden terlik, şort, ayakkabı, almak ister :) Egemiz kazansın :)

gokhannn

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
abiler teşekkür ederim. didimde akbüke gitcez bizim komsunun yazlığı var yeni araba aldılar kullanmayı bilmiolar bende büyük bir zevkle 0 km civicle götüreceğim. navigasyon var ama fazla güvenmiyorum tecrübe daha iyi.

alpmurat

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
abiler teşekkür ederim. didimde akbüke gitcez bizim komsunun yazlığı var yeni araba aldılar kullanmayı bilmiolar bende büyük bir zevkle 0 km civicle götüreceğim. navigasyon var ama fazla güvenmiyorum tecrübe daha iyi.

Akbük tam adres ver ;) Eğer işim olmassa izmirden sonra beraber gidebiliriz ;)

Otobanda navigasyon okican'nın dediği yerden, Eğer Söke çıkışından gidersen Söke OUTLEET'ler den sonra sana dediğim. Deniz manzaralı yoldan götürecektir.