Ayna kapatma modülü.

MeRt2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Ayna kapatma modülü.

DERSİMLİ link' Alıntı:
Soru işaretlerini kaldırır kaldırmaz 2 tanecik alırsın.  :)

3  greatt

albertxx

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

garantiyi bozmayacak ve ücreti fazla yüksek değil ise bende alabilirim.

BÜLENT.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

albertxx link' Alıntı:
garantiyi bozmayacak ve ücreti fazla yüksek değil ise bende alabilirim.
Şu an beklemedeyiz berat.
1-2. Kisi siparis verdi. Montajdan sonra Problem cikmazsa alacagiz.

albertxx

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Umarım çıkmaz istediğim birşey özelikle parkederken inip kapatmak eziyet oluyor.Özelden fiyatı yollayabilir misin abi ?

BÜLENT.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

albertxx link' Alıntı:
Umarım çıkmaz istediğim birşey özelikle parkederken inip kapatmak eziyet oluyor.Özelden fiyatı yollayabilir misin abi ?
Konunun ilk mesajinda linkte fiyat mevcut berat.

albertxx

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Teşekkürler abi :) fiyatıda ucuzmuş olursa bizimkilere bende alabilirim garantiyi bozmaz galiba.

earnhardtt

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

benimde o aklima takildi garanti isi.bozar mi sizce garantiyi?

Aqustic320

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Arkadaşlar tekrar merhaba
Dürüstçe söylüyorum.
Ayna modülünü takarsanız aracın sadece ayna sistemiyle ilgili bölümüne ait  garanti kısmı bozulabilir.Yani ilerde ayna ile ilgili bir sorun yaşadıgınızda adamlar ayna kablolarını kontrol ettiklerinde modülü görürse mırın kırın edebilir.ևünkü servis bu tip cihazları hiçbir şekilde takmıyor takılmasını da istemiyor.Neden?ևünkü kendisi aynı özelligi daha pahalıya yapıcak vs.
Fakat ben şimdiye kadar bu modülü alıp da "Benım aynalar bozuldu ve senın modülü servisteki çalışanlar  görünce garantisi de bozuldu"diyen biriyle karşılaşmadım.Aracında katlanır aynası olan Honda cıvıc sahibi bir abimiz oto yıkamada katlanır aynasını yıkamacısı eliyle kapatmak isteyip aynanın dişlisini kırdıktan sonra aynı aynadan tekrar bulup benden bu modülü aldı..Yani içerden kapatmayı unutanlar için çok iyi aslında.
Ve neticede sadece zevk için takılan bir ürün.Ben bu cihaza son halini verene kadar epey bir zafiyat verdim  3 sene önce.Tasarım hatasından dolayı hatayı tam üretim aşamasında farkettim ve  bazı modülleri piyasaya sürmeden üretim aşamasında çöpe attım.Ama şu an son tasarım takıldıgı araçlarda aylardır problemsiz çalışıyor.Ve ürünü sattıgım kişilerin telefonuda kayıtlı.Sattıktan sonra da diyorumki "bakın problem yaşarsanız çekinmeden söyleyin gerekirse para iadesi yaparım."diyorum.ևünkü bu gibi ürünlerde ben bi problem yaşarsam o problemi ögrenmem araştırmam ve çözmem gerekli.ևözemezsem sonraki ürünlerde zarar ederim.Sürekli müşterilerle karşı karşıya gelirim vs.
Siteye reklam amaçlı üye olmadım.Bilgi vermek için üye oldum.ևünkü telefondan her zaman cevap yazamıyorum ve genelde benı arayanlar sürekli aynı soruyu sordukları için burdan açıklama yapma geregi duydum
Fiyat olarak ise sahibinden.comda ayna modülü diye arattıgınız zaman diger modüllerden farkı ve satış oranı aldıgım yorumlarda gözükmektedir.
Ben Turan beye yalan söylemedimki.Bazı özel durumlardan  dolayı İzmir-Manisa-Konya arasında gidip geliyorum. ևünkü asıl meslegim bu degil. 4 yıllık lisans mezunuyum ve 6 yıldır bu sektörde araç elektronigi üzerine tasarım ve yazılım yapıyorum. Türkiyede özellikle oto aydınlatma üzerine  bazı projelerim ilk bazıları ilk ve tek.Hatta bazı cihazlarım yurtdışında internette bile yok.Ayrıca  beyinleri bozuk ledli stoplara sıfırdan garantili beyinler yapıyorum vs.Ama ben kendi bölümümle ilgili bi işe geçecegim için yakında bu işleri bırakabilirim.
İzmirde devre kartlarını bastırıyorum. Diger kart projelerim için yine İzmire geliyorum. Manisada Sultan Camisi civarında arkadaşımın evinde kalıyor cihazları burda kontrol
ediyorum ve birkaç özel durumdan dolayı yine buraya geliyorum vs.Ve cuma günü Konyaya gidecegim.Konyadada bazı  oto elektrikçilere bu cihazların satışını yapıyorum.֖bür hafta sonu tekrar Manisadayım.

Hatta Konyadan döndükten sonra kendisiyle ve  arabasıyla birlikte montajını yapacak ustası yoksa benım Manisadaki tanıdıgım birkaç ustaya birlikte gitmeyi düşünüyordum.Enazından laptopum da montaj esnasında yanımda olurdu.Ve ilandaki modül olmazsa o an aracın aynalarına ait elektrik -elektronik sistemini görüp ona göre tekrar modül tasarlar veya modülün yazılımını değiştirip bişeyler yapmaya çalışırdım.
Açıkçası sırf ticaret için bu işi yapmıyorum.Yapcak olsaydım eger siteye üye olur olmaz astra jye bu modül uyumlu.Takamazsanız sizin sorununuz der geçerdim.Ama ben yanlış bilgi vermemek için burdan açıklama yapma geregi duydum.ևünkü bazı alıcı arkadaşlar aracın marka modelini söylemeden almak istiyor.Ben de denemedigim bir araç üzerinde yalan asla söylemek istemedigim ve detaylı bilgi vermek  için arayan arkadaşlara" iki gündür opel astracılar arıyor hangi site söylermisiniz" diye  sordum.
O nedenle güven konusunda endişeniz olmasın. 100 liralık  modül için sizlerin 60-70 bin liralık araçlarını riske atıp vebal altına giremem.Bu nedenle ürettigim bütün cihazlara güveniyorum ve arkasındayım..Eger hala endişeniz varsa eticaret sitelerinde  aldıgım yorumlara bakınız lütfen.Ayna modülü şu an tam istedigim gibi.Fakat diger ışıklandırma üzerine ürettigim  birkaç cihazım henuz son noktada degil.Eksikler var.şu an onlara son şeklini vermek için ugraşıyorum
Astra j için de lütfen bekleyelim.şu an iki kişi modülü aldı.Hep birlikte onlardan sonucu görecegiz.
Modülün takıldıgı araçlardan biri aşagıda.
katlanır ayna uzaktan kumanda kontrol ve azalarak söndüren follow me home sistemi
Bu da son çalışmam.
Açma tuşuna iki kez basılınca açılan bagaj kapagı sistemi

mucahitduran

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com

Dürüstlüğünüz ve verdiğiniz bilgilerden dolayı çok teşekkür ederim. Sizleri aramızda görmeyi ve yaptığınız işlerden faydalanmayı şahsım adına isterim