az önce kaza yaptım

onur-gul

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: az önce kaza yaptım

Çok çok geçmiş olsun. Cana gelmemesi sevindirici.
Aracı görünce de içim acıdı gerçekten. :(

wings35

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

içiniz acıyor tahmin edebiliyorum. ama her şeyde bir hayır vardır. büyük geçmiş olsun. Allah beterlerinden korusun.

xMaganda

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Geçiş olsun kardeşim. inşallah perte çıkar rahat edersiniz sizde. opel gerçekten sağlam bende eski astra sedan aracımla yüksek süratte bariyerlere falan grmiştim 5 spin atmıştım. aynı bunun gibi önü arkası dağılmıştı hava yastığı açılmamıştı. arabada 5 kişiydik ve hiç kimsede 1 gram bişey yoktu. sizin arabayı görünce geçen sene geldi aklıma 19 mayıs 2012 de yapmıştım ben. gerçekten insan şok oluyor yani bende öyle olmuştu. Allah cana zarar vermesin. arabanın yedeği var ama kolun bacağın yedeği yok. En kötü ihtimal perte çıkmasa bile Allah size daha iyi bir araba nasip eder inşallah. Tekrardan büyük geçmiş olsun.

Cosmo1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

geçmiş olsun. size birşey olmaması sevindirici. Çok daha kötü sonuçlanabilirdi. :(

DarthWider

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Cok gecmiş olsun kımseye bişey olmaması sevindirici, benim bundan önceki aracım astra j 1.4t ydu. Bi kazada pert oldu ama bende de airbag ler açılmıştı aynı şekilde  içeriyi siyah bi duman kaplamıştı bende aracın yandığını düşünüp paniklemiştim.

yildirim11

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Üzülmüyorum aslında, olacağı varmış oldu. Perte çıkmamasını geçtim, kasko tamirini dahi karşılamasa dahi sorun değil. Çalışırım tekrar alırım, hayatıma zeval gelmedi önemli olan da o zaten.

ugur1234

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

aynen oyle kardesim allah korumus kasko pert boşver bunları oturup şukretmeliyiz.cok cok gecmis olsun keşkelerede donme kardesim

sallierim

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

yildirim link' Alıntı:
Üzülmüyorum aslında, olacağı varmış oldu. Perte çıkmamasını geçtim, kasko tamirini dahi karşılamasa dahi sorun değil. Çalışırım tekrar alırım, hayatıma zeval gelmedi önemli olan da o zaten.
para her zaman bulunur çok çok astraya degil clioya binersin bir süre ama cana bişe gelmemiş ya o önemli

sanalbiri

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Çok geçmiş olsun.Ürperdim inan.Aracında da epeyice hasar var.Perk için de;burası Türkiye,git torpil bul derim ben sana.

bbeerrkk67

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Şimdi işten geldim bi bakıyım dedım ne var ne yok,gece gece gercekten uzuldum,ama kimsenin canına bir şey olmamasına cok sevındım.
Cçok gecmıs olsun,Allah korumuş gercekten;umarım araç perte çıkar.
Allah cumlemızı boyle kazalardan korusun..