B kasa GT yorumlarınız benim için değerlidir...

ulubey

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
R8f8iUV.jpg

ve6Lrs1.jpg

dQGs8Hi.jpg

tu4XrA1.jpg

8gQtHa7.jpg

ZTHx9m1.jpg

Mst

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hoş araç, lakin direk üstü siyah kaplamalar boğmuş diyebilirim. Maşallah.

954fireblade

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
çok güzel araba,direkteki kaplamalar iptal,güzel bir film,birde arka plaka biraz cılız kalmış..

genel olarak güzel araban ;)

ulubey

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
tesekkürler arkadaslar. plakaya ne yapılabilir sence kardes bi önerin varsa memnun olurum

Flea_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Eksiler -
kaplamalar :(
iç döşemelerin rengi :(
farlar ve stoplardaki karartmalar :(
beyaz ampuller :(
cam filminin aşırı karalığı :(
Spoiler Logo yok :(

Artılar +
Opel Vectra B GT jantları var ;)
Sunroof var ;)
Irmscher Egzos var ;)

edit : imla

Son düzenleme:

selo06

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
güzel araçtır b gt ler.Sizinkininde maşallahı var,stop karartma hoş olmamıs diorm ;)

coleman

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
öncelikle kazasız belasız sürüşler dilerim.
aracınız güzel. bende sahip oldugumdan nerde görsem ilgimi çeker fakat; sağı soluyla çok oynanmış bir vectra gt (bence) asaletini yitirmiş oluyor.
tavana folyo uygulaması bende yapmıştım çünkü aracın tavanında minik lekeler vardı. sonra bir iki ay sonra baktım aracım sanki bana bunu yapma diye ağlıyordu :) ve hemen tavanımın boyası lekeli olsun ama vectra gt'im orjinal kalsın dedim.
size önerim tüm renklendirme uygulamalarını ve folyoları sökün. bırakın gt'nizin farları sarı yansın... stopları kırmızı-gri olsun...
çok şanslısınız ki body kitiniz orjinal haliyle duruyor.benim aracımda sadece 60mm yay var ve bu yüzden ben o öndeki parcayı kırdım.bidahada takmadım. sadece altındaki lastiği var tamponun. ee birde babamın zoruyla yapılan sessiz fakat; iki yandan çıkışlı mütevazi bir egzoz var. ve arabamız bu sade şekliyle çok göz alıcı.
Siz de bence folyolardan kurtulun. vectra kendini tüm çıplaklığıyla göstersin. aracın kapısında ki siyah çıtaları gri yapınca bile bence araç benliğini yitiriyo. bu kasaya bu mümkün oldugunca renksiz ve sade binilmeli. sizinde aracınız bunu hak ediyor.
kişisel yorumumu yaptım sizin zevkinizi eleştirmek haddim değildir.ben bu araçları seviyooorum sadece:)

kazasız ve arızasız sürüşler dilerim.

selo06

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kardes gt karlığını yaptırıp taktırırsan daha iyi olur :) GT yi gösteren karlığı egzozu marşpiyelleri bide sunroofudur :)

ulubey

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yorumlarınız için tskler. selo gt karlığı dediğin üzerindeki değilmi ben mi yanlıs biliorum...

BlueLive

Kayıtlı Kullanıcı
14-Bolu
Siteyi ziyaret et
bende sadelikten yanayım... bu kadar oynanmış folyolanmış araç benim gözümde makyajdan kendini tanıyamayan kız gibi :) faça şahin kadar değerlidir bence :D tabi şahsi fikrim. kazasız belasız binmen dileğiyle.. eğer sen böyle beğeniyorsan içine siniyorsa boşverrr kim ne derse desin. kendi zevkine göre kendi aracına biniyorsun. bundan doğal bişey olamaz.