Babadan oğula OPEL

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Kolay gelsin ama sadece bir kaç kare ile kalmasın derim devamını beklerim şahsen.

attachment.php

neonder

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.ida-marine.com
Kolay gelsin ama sadece bir kaç kare ile kalmasın derim devamını beklerim şahsen.

attachment.php

Ön kaput amortisörlü olarak yapmıştım 2008 de. Ama bir özelliği bagaj amortisörlerinin ön kaputtada aynılarını kullanmam vede kaputa yada çamurluğa başka hiçbir delik açmamam olmuştu. Daha sonrasında yurtdışından gsı tampon, orjinal bosch farlar,gsi direksyon , gsi stoplar ve kapı lastiklerini aldım. Şimdi ise araca astra f torpidosu takmayı düşünüyorum. Fakat Ankarada çalışıp Çanakkaleye gittikçe bişeyler yapmak bi hayli zaman alıyor.

Ekli dosyalar

• image.jpg
    image.jpg
    94.2 KB · Görüntüleme: 34

bymerthan

Kayıtlı Kullanıcı
Yurtdışı
Siteyi ziyaret et
helal olsun zor ve sabır isteyen bir iş. ben 2008den bugüne dayanamazdım :)

neonder

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.ida-marine.com
Hergün bindiğim bir Combom var. Onada bi hayli masraf etiiğim için genelde 2. Planda kalıyor kadett.Fakat ucuz bir kadett çıksın istemiyorum. Kapı pimlerini krom siboptan kestirip yerlerine rayba çektirdim. Kapılar inanılmaz güzel oldu.aracın şuanki çizgileri sıfır alınmış bir kadett ile aynı. Sanırım bu yaz sonu biraz daha bütçe ayırırsam bitirmiş olacağım.

Ekli dosyalar

• image.jpg
    image.jpg
    76.8 KB · Görüntüleme: 34

batu-turk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aralarında çok sıkı bir bağ olduğu bu fotoğrafta açıkca belli oluyor

neonder

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.ida-marine.com
Gsi

Boyadan çıktığı gün

Ekli dosyalar

• image.jpg
    image.jpg
    80.2 KB · Görüntüleme: 40

neonder

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.ida-marine.com
Umarım biraz vaktim olur toparlamak için:):)

Leqendy

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ne güzel :) yalnış bilmiyorsam ascona araba :) benimde babam yurt dışından bi avukat getirdiğinde almıştı 3. opeliydi 86 model civarlarda opel mustafa diye tanınır 2005 te vefat etti şimdi benimde bi opel corsa'm var bu duygu antılmıyor yaşanıyor babadan oğula opel :) yalnız asconanında maşallahı var :)

gercek opelci bmw binicek parası olupta opele binendir. ;)

neonder

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.ida-marine.com
ne güzel :) yalnış bilmiyorsam ascona araba :) benimde babam yurt dışından bi avukat getirdiğinde almıştı 3. opeliydi 86 model civarlarda opel mustafa diye tanınır 2005 te vefat etti şimdi benimde bi opel corsa'm var bu duygu antılmıyor yaşanıyor babadan oğula opel :) yalnız asconanında maşallahı var :)

gercek opelci bmw binicek parası olupta opele binendir. ;)

Dostum araç Ascona değil Record, Asconanın bir büyük kasası.ascona vede Record Opelin sürdürmediği ama bizim halaa yürüttüğümüz modeller.Ağırlar , biraz fazla yakarlar, parçası biraz zor bulunur, ama en önemli özellikleri vazgeçilmez olmaları