Babamin bana hediyesi !

oczorlutuna

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Babamin bana hediyesi !

adRe J link' Alıntı:
Yok ses etmeyecegim kalbini kirmadim ama anahtari saklayqcagim onada dünkü konusmadan sora karar kıldım kendi kendini gaza getiriyo diye :)

Bu arada araci teslim ettim boyayi temin edip işe baslayacaklarini söylediler guvendigim tanidigimiz birisi servis ugrasmaz parcayi komple degistirir 3 bin lira hasar kaydinida koyar tramere dedi eski halinin aynisini yaparim belli bile olmaz renk tutmasi için bana süre vermeyin oldu diyene kadar rahatsiz etmeyin aracinizin kontagini ruhsatini alin gidin dedi kapali garaja kitledik

inşallah eskisi gibi yapar orhan. aracın rengi nedeniyle renk kodunu tutturabilirse işlemi rahatça yapacağını düşünüyorum.

kursatihtilali

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Cok gecmis olsun. Arac eskisi gibi olur. Bence araci satma konusunu da tekrar düşunun. Ben de babamla cok anlasamam hayata bakis acilarimiz farklidir ama ilk kazami babamin arabasinda yapmistim yeni almistik arabayi yagmurlu bir gunde orta refuje cikmistim
Babami aradim artik bagirmasini kizmasini beklerken sen iyi misin bi seyin yok di mi dedi ve cok onemli bi seyi ogretmisti... butun babalarin ellerinden operim..

MuratS2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

2-3 sene önce babama arabamı vermiştim onun aracını satmıştık. bi hafta sonra aracı aldım sonra torpidoyu bi açtım ceza makbuzu.. Emniyet kemerinden ceza yemiş :D bi güzel de torpido da unutmuş üzerinden zaman geçtiği için indirim de bitmiş. bu da bana güzel bi hediye olmuştu :D

adRe j

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

revelation

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt:

Geçmiş olsun kardesim tekrardan.

adRe j

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Saolun Bülent abi yavuz abi renk denemesi yapilacak bu hafta birebir aynisi tutana kadar araci almayacagim

BÜLENT.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

adRe J link' Alıntı:
Saolun Bülent abi yavuz abi renk denemesi yapilacak bu hafta birebir aynisi tutana kadar araci almayacagim
Boya kodunu bildikten sonra deneme yanilma yöntemine gerek yok orhan illaki tutar.
Şöför kapisinda boya kodu yaziyor.

adRe j

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Kodu yazdılar abi zaten ama renk orjinali gibi tutmadan almayacagim yani güneşte falan ton farki uyusmazligi olmasin diye

hosta1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Orhanım çok geçmiş olsun Allah beterinden saklasın. Hallolur sıkma canını olan çamurluğa olsun. Bende tatilde annemin arabayı sürttüm daha haberi bile yok  ;)