Babanız Yaşıyorsa Hala Çocuksunuz...

TuRkiShPoWeR

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Gözlerim doldu, yazı çok güzel.Aklıma büyükbabamı kaybettiğimiz gün geldi.Babamı hiç öyle görmemiştim.Forum ailesi içinde kaybettiğimiz babalarımızın mekanı cennet olsun.Hala hayatta olanlara Allah uzun ömür versin.Ben çocuk kalmaya razıyım...

cetto

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Güzel olmadı ofis ortamında okumak böyle bir yazıyı. İnsan rahat rahat duygusallaşamıyor da.

Özledim ya.

gokibey

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Gözlerim doldu, yazı çok güzel.Aklıma büyükbabamı kaybettiğimiz gün geldi.Babamı hiç öyle görmemiştim.Forum ailesi içinde kaybettiğimiz babalarımızın mekanı cennet olsun.Hala hayatta olanlara Allah uzun ömür versin.Ben çocuk kalmaya razıyım...

benimde aklıma ilk büyükbabam geldi. babam üstü örtü ile kapanmış ve üzerine bıçak konmuş büyükbabamın cenazesini görünce o kadar şok olmuştu ki hala inanmamıştı şok verdiği etki ile hafif bir tebessüm ederek babam değildir ne örtmüşsünüz üstünü benim babam ölemez dediği an aklımda hiç çıkmaz. babam çok soğuk kanlıdır. o bile bu hale geldiyse Allah gecinden versin ben ne hallere gelirim düşünemiyorum bile. Allah ömürlerini sağlıklı ve uzun eylesin. Babasını kaybeden herkese başsağlığı ve babalarına rahmet diliyorum.

tunerrus

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bu yazıyı en görmemem gereken zamanda gördüm sanırım.

.:Rivendell:.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Zaten diyorum kaybedersem bende yanında gideyim cidden çok zor bir durum :(

Babası hayatta olmayanlara sabır dilerim..

süvari

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Allah'ıma şükürler olsun anamda babamda hayatta Allah onları başımızdan eksik etmesin