Bagaj İçindeki İlkyardım Çantası Yeri

hllb

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Bagaj İçindeki İlkyardım Çantası Yeri

akın link' Alıntı:
sizin resimdeki elektriksel donanım (sigorta kutusu gibi olan şey) benim aracımda yok.  siizn ilk yarım çantanızın olduğu yeri ben boş bıraktım, herşeyi GM nin çantasının içine koyum derli toplu oldu
sağdaki kapaktaki şeyin ne olduğunu bilmiyorum sigorta değil. çantanın içine bir kaç alet edavat koyduğum için ( tornavida, anahtar vs.) çantada yer açmak adına ilk yardım çantası ve reflektörü çıkardım. yangın söndürücü yine çantanın altında bağlı. bagajın arka kısmındaki girinti çıkıntı sayesinde gayet derli toplu duruyor ysc ve çanta.

hllb

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

sağdaki kapak neden kimisinde boş kimisinde benimkinde olduğu gibi bir şey var ve o şey nedir acaba? bilen var mı arkadaşlar?

astraowner

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

bende de var şey kapağın içinde

hllb

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

astraowner link' Alıntı:
bende de var şey kapağın içinde
bi ara servise uğrayıp soracam merak ettim nedir ve neden tüm araçlarda yok

Bye_Bye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

yangıın tüpü sığmıyor denedim ben de
sağ daki alttaki kare şeklindeki boşlukta da kablolar var, sağ arka stopların kabloları
soldakinda zaten sigortalar var ben boş bıraktım kablolara zarar vermesin diye
çantada en arkada duruyor ilk yardım kiti ve yangın söndürme tüpü, ha bir de zincir var.

S

salihcaglayan

Bilgi Girilmemiş

Gittim baktım bendede yok..

warlordares

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

GM nin çantası girmez oraya :) ... baktım küçük geldi.. bende bagaja koydum :)... bir de organizer aldım... temizliğe giderken aracın çantası var gidiyoruz :D

hllb

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

warlordares link' Alıntı:
GM nin çantası girmez oraya :) ... baktım küçük geldi.. bende bagaja koydum :)... bir de organizer aldım... temizliğe giderken aracın çantası var gidiyoruz :D
bir tane de bagaj filesi al tavsiye ederim

A14NET

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

hllb link' Alıntı:
sağdaki kapaktaki şeyin ne olduğunu bilmiyorum sigorta değil. çantanın içine bir kaç alet edavat koyduğum için ( tornavida, anahtar vs.) çantada yer açmak adına ilk yardım çantası ve reflektörü çıkardım. yangın söndürücü yine çantanın altında bağlı. bagajın arka kısmındaki girinti çıkıntı sayesinde gayet derli toplu duruyor ysc ve çanta.

Bende ilk yardım çantasını aynı sizin gibi o gizli bölmeye soktum. İlk yardım çantası trafik setinin çanasının içinden çıkınca yangın tüpünü çantanın içine dahil edebildim. Böylece bagajda ekstra yer kaplamıyor.

Yalnız sağ alttaki çevirmeli kapakta bende de fotoğrafını çektiğiniz konnektör mevcut ve malesef hiç bişi sığmaz oraya.

parabol83

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ben bu bagajın sağ lısmındaki reflektör sığan kısma şemsiye koydum. tam oturdu. arabam zaten siyah, şemsiye ile rolls royce havası oldu.
soldaki kapaklı bölmeye bir adet palto, araç bezleri, 1-2 eski gazate koydum. lazım olur diye. sağdaki gölmem şu an için boş burayada bişeyler koymak istiyorum daha bulamadım.
yarında kol dayamanın altında arka koltuklar için yapılmış olan çekmecenin içerisine (küllükte olabilir:)) kauçuk kesip burayı bozuk paralık yapacağım. sürücü koltuğundan yetişebiliyorum farkettim.
şimdi KGS kartını koyacak verimli bir yer arıyorum.:)