bagaj kapasinin yagisli havalarda acilmasi

uzun80

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaslar servis cozemedi yagisli havalarda astra h aracim yagisli havalarda elektrikli acma dugmesine surekli kendi basiyor giderken aciliyor yada grajdayken surekli batariyi yiyor,kilitdi,elekrikli basma dugmesini falan degistirdik sonunda usta camlardan su aliyor dedi camlari degistirelecek dedi bende sorun hala devam ederse para vermem dedim gotu yemedi yani sorun camdada degil baska onerisi olan varmi

lyolcul

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bi yerden kablolara su değiyor olabilir. Bagaja giren kablo demetini kontrol ettiniz mi?

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

uzun80

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kotrol ettik biz bulamadik.elektrikli basma dugmesini ve sileceklerin koplolarini cikarip denedik yine ayni kilit sistemine sinyal geliyor basiyor surekli kapi acma dugmesinin kaplosunu cikardigimiz halde,

lyolcul

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Olur mu bilmiyorum ama, hani bagaj lambası açık kalıyordur, aydınlatmayı çalıştıran svicte bi sorun vardır da yada şase yapıyordur o da kilide bağlıdır falan belki. Çok can sıkıcı bi arıza.
Kabloları açıp baktınız mı. Bagaj kapağına giren kablolara ezilme falan olmuş olabilir mi ki?

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

uzun80

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kabolalari kotrol ettik gorunurde bisiyler gorunmuyor,dedign gibi bagaj ici lambayi ve lanbaninkinide kotrol etmek lazim o zaman,lamba normal kapayi kapattigimizda kapalip aciliyor sorun yok yalniz kildin icinde ufacik elekrikli dugme var ona dokundugumda lamba yanip sonuyor dedigin gibi orada bi iliski olabilir,giderken kapi otomatik acilmadan icerden kilitledigimde normal olarak acilmiyor yoluma devam ediyorum yoksa deli ediyor,servisler cahil mi ne eskiyi cikar yeni tak onu tak bunu tak sonunda bize giriyor cok masrafli oluyor

Emre

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.chiptuningtr.com
Araç hareket ederken bagaj açılmaz. Eğer açıyor ise,
ya SADECE kilit motoru şaşe alıyor.
yada yağmur tesadüf, motor saçmalıyor.

Ben olsam, aracı yıkayarak sorunu arardım.

uzun80

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
maaalesef aciliyor,hani bagaji acmak icin elekrikli dugmeye bastigimizda ciiirt diye gelen her zamanki sesi geliyor sonra tik tik basip duruyor,bu sorun cok uzun zamandir var ve sadece yagmurlu havada oluyor ve bende kapi acilmadan biner icerden kilitlersem haliyle acamiyor boyle idare ediyorum,klidi ve kompletelekrikli basma dusmesini degistirdik,dedigin gibi kilidin dugmesi sase aliyorsa yine degistirmenin bi faydasi yok peki bu motoru sase aliyorsa onu nasil engelleyebiliriz

Emre

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.chiptuningtr.com
Araç Hb anlaşılan.
1. Silecek mekanizmasından su alır, contasını kontrol edin.
2. Yada Silecek suyu hortumu çıkmış, delinmiştir içerden onu da deneyebilirsiniz, güzel havada silecek suyu ile.
3. Bagajı açınca, kapakta 2 tane siyah takoz var, bagaj kapanış yüksekliğini ayarlar. Onu biraz saat yönünde çevirerek sıkın. Bagaj biraz daha içeride kalsın bakalım.

uzun80

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
dediklerinizi yarin uygulayayim bakalaim orda bi sorun varmi,yada yada kilidi su gecirmiyecek sekilde kapatmak lazim onuda deneyim

lampard

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Aracinizin arka tarafindan kazasi falan varmi.varsa eger bagaj kapagi duzgun oturmuyor fitiller guzel kapatmiyor olabilir.oldukca ilginc bir ariza ama bir usta aracin neresinden su aldigini bir kac denemeyle bulabilir.yagisli havalarda oldugundan eminseniz tazyikli su tutturarak arka tarafa suyun nerden girdigi rahatlikla anlasilir.suyun ayni zamanda kilit dugmesine gitmesi kisa devre yaptirmasi ilginc ustanizi degistirin.

SM-N910C cihazımdan gönderildi