Bakım mektubu

astraowner

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba arkadaşlar,

Bugün opel den mektup geldi.Aracınızın bakımı geldi yetkili servislerimize götürün vs yazıyor aracı ocakta almıştım.Hemen götürmek zorundamıyım yoksa ocak ayını bekliyim mi araç daha 5300 km olduğu için ocağı bekliyim diyorum ama mektup geldi sonra götürünce de 1 yılı geçirdiniz mektup gönderdik gelmedin falan demesinler?Daha önce bu mektubu olan oldumu acaba?

Şimdiden teşekkürler.

Tolga KARACA

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Bakım mektubu

Ocaktan bu yana 5300km mi? Daha araç ideal tüketim/performans değerlerine ulaşamamış bile vay be..

omergokbulak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.yerlikuyum.com

Tolga bey imzanızda ki ş.içi kullanım değerini nasıl yakaladınız? ya ben 10 lt. aşağı yakamıyorum o kadar dikkat etmeme rağmen!

astraowner

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Tolga KARACA link' Alıntı:
Ocaktan bu yana 5300km mi? Daha araç ideal tüketim/performans değerlerine ulaşamamış bile vay be..
evet ocaktan bu yana 5300 km anca yaptım aynı anda 2 tane araç olunca diğeride bir o kadar yapmıştır yılda 10000 anca yapıyorum.astra da 1000 km uzun yolda geçti zaten tüketim olarakta daha yüksek km lere gelmemesine rağmen 8.5- 8.8 arası değişiyor memnunum şuanki durumundan dahada inerse hayır demem ama :)

Tolga KARACA

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

omergokbulak link' Alıntı:
Tolga bey imzanızda ki ş.içi kullanım değerini nasıl yakaladınız? ya ben 10 lt. aşağı yakamıyorum o kadar dikkat etmeme rağmen!

Benim de soğuk havalar + indirdiğim lastiklerle şuan 8litreye yükseldi, 6.8 litrelik veri yazın Akçay içinde elde ettiğim rakamdı; kısa mesafede düşük hızda kullanım.

omergokbulak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.yerlikuyum.com

Benim de soğuk havalar + indirdiğim lastiklerle şuan 8litreye yükseldi, 6.8 litrelik veri yazın Akçay içinde elde ettiğim rakamdı; kısa mesafede düşük hızda kullanım.
[/quote]

havanın soğuk olmasıyla mı alakalı?

Tolga KARACA

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

omergokbulak link' Alıntı:

havanın soğuk olmasıyla mı alakalı?
[/quote]

Evet kardeşim, ayrıca havalar soğuyunca sertleşmeye başlayan lastikleri 35 den 29 - 30 a indirince de araç tüketimi biraz arttırdı haliyle.

omergokbulak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.yerlikuyum.com

teşekkür ederim kardeşim.
ama benim şu 8.3 ü biranevvel indirmem gerek :)