Bakımı birazcık abarttım galiba...

kutluhan23

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
cumhur abi hayırlı olsun ,kazasız belasız kullanırsın inşallah, araban sıfırdan yeni olmuş masallah. benimde 45 bin bakım geldi geçti de 1000 km para bulunca biraz ilk işim bakıma gitmek olacak benimde :D

M

mdellal

Bilgi Girilmemiş
Manisa ya gelip bana haber vermeden gidiyon haaa öyle olsun bakalım neyse hayırlı olsun ... :)

ekselans0001

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
cumhur abicim Kazasız belasız inşallah arabanı kısa sürede olsa kullandım maşallahı var.. bu arada ben sana cam kaldırma olayını bizim usta 15 dakkada yapar dedim ama orda yaklasık 1,5 saat bekledin :p inceden bi laf vurdurdun herhal.. :)
öpüyorum seni cumhur abicim :p :p

Son düzenleme:

ekselans0001

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Manisa ya gelip bana haber vermeden gidiyon haaa öyle olsun bakalım neyse hayırlı olsun ... :)

harbi cumhur abi ben sana dedim hocam darılır haber verelim diye sen şimdi geç kalırım dedin aha işte bak adam darılmış;)

M.YILDIZ

Forum USTA'sı
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
abı bakım dedıgın böyle olur işte bravo. sen bu dusunceyle yolda felan kalmazsın bu bakım senın cok daha hesaplı bınmeyı saglayacak bundan suphen olmasın.

CeyCeyX

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
eee cok canli olmus senin araba simdi

M@honi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
abi araba 50.000 km de daha yeni mi takıldı karter koruması yaa ilginç önceki sahibi neden taktırmamış acaba
bu cam kaldırma işinide diyot filan bağlatarak yatırmadın değil mi Cumhur hocam bi ayrıntı versen
bu arada hayırlı olsun güle güle bin inş.

ezgene

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ayrı başlık açmak istemedim...

ben yazın memlekete gideceğim(mersin)

aracı opel servisine götürecem tabiki bakım için...
triger hidrolik balata ve 60000 bakımı için ne gerekiyorsa yaptıracam ,mayıs sonu itibariyle...

garanti olduğu için kesinlikle özel servise götürmeyi düşünmüyorum. fiyat konusunda bana yardımcı olurrmusunuz .kaç para tutar...