bankamatikte kart unutma vakası :(

adidas19

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bugun saat 19 civarları Eskişehir çarşısında lokantadan yemek yedım çıktım.5metre ilerideki 4 farklı bankanın bankamatiği var Bank asya bankamatiğinde kart kalmış cihaz ötüyor kartı içine alıp geri çıkartıyor bende 2 bankamatık ılerıdekı sıra bekleyen şahıslara burada kım vardı gördünüzmü kartını unutmuş dedim o gideli biraz oldu dedi bende o şahıslara o zaman şifreyi 3-4 defa yanlış girelim bankamatık kartı içine alsın dedim ve nıtekımde 8888 4 defa girdik (bu arada sankı banamatık şarbonlu gibi kolumun yettığınce uzaktan yapıyorum :)) sonra bakmatıklerın yanındakı 2 dukkana ve karşı restauranta soyledım şahıs gelırse kartı bankamatiği aldırttım diye.Sonra yolda tanıdık bırıne denk geldım ona soyledım böyle böyle oldu oradan geliyorum dıye demez mı abi başına bela bulursun Zaten böyle şeylerden çekınırım aklıma takıldı sızlere sormak istedim iyilik yapalım derken acaba farketmeden başımıza bela alıp Polis,savcı mahkeme vs ile sorun yaşamayalım.

kayıboyu11

Kayıtlı Kullanıcı
26-Eskişehir
Siteyi ziyaret et
Sıkıntı olmaz. Rahat olun

akifguzen

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Sıkıntı olmaz. Bankamatiğin güvenlik kamerası kaydetmiştir zaten olup biteni.

Selcuk17

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Dogru olani yapmissiniz. Herhangibirsey olmaz asla. Netice de para cekmediniz kartida alip gitmemissiniz ;)

---------- Yeni Mesaj eklenme zamanı: 21:17 ---------- Önceki Mesaj zamanı: 21:14 ----------

Ögrencilik yillarimda bende dalginlikla karti makinada unutup gitmisstim 2 veya 3 dakika sonra aklima geldi hemen atm ye kostum baktim ki kart yok. Eyvah dedim en az 1000 lira cekebilirlerdi. Hemen bankaya gittimmm hesabima baktirdim para cekilmemis. Bankaci kadin belirli sure islem yapmazsaniz Bankamatik kartinizi yutar geri vermez dedi yarin gelin kartinizi alin dedi. Bir gun sonra gittim kartimi bankadan aldim. O gune kadar islemsizlik nedeni ile kartin yutuldugunu bilmiyordum. Birde cok sansliydim sanirim Ístanbul Mecidiyeköyde 3 dakika boyunca kimse bankamattikten islem yapmamis :)

tasmaniandevil

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Sanırım bankaların cihazları farkı olabilir. Bende işbank kartımı kaybettiğimi bir kaç gün sonra anladım. Hemen bankaya gittim, kartı almayı unutmuşsunuz, kartı almassanız bankamatik yutar dedi görevli. Çok sevinmiştim. Sonradan da bankamatikler önce kartı verip sonra parayı verir oldu :D
:bir::rakir:

Emre

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.chiptuningtr.com
Biraz daha bekleseydiniz, o bankamatik karta el koyacaktır zaten.

akifguzen

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Sanırım bankaların cihazları farkı olabilir. Bende işbank kartımı kaybettiğimi bir kaç gün sonra anladım. Hemen bankaya gittim, kartı almayı unutmuşsunuz, kartı almassanız bankamatik yutar dedi görevli. Çok sevinmiştim. Sonradan da bankamatikler önce kartı verip sonra parayı verir oldu :D
:bir::rakir:

Önce kart sonra para da çözüm olmuyor bazen. Kartı alıp parayı bırakıp gidenler bilirim. Sonra arkadından seslen hoopp şiii heyyy :D

arif06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Birşey olmaz ki matiğin kamerası var. Belli bir süre sonra zaten makine güvenlik amaçlı kartı içeri alıyor. Artniyetli birisi bulup görüp almadam makineye göndermek en mantıklısı.