Basamak Led Projesi (Tavsiyeleriniz)

Alper-PD

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ticari araç kullanmanın artılarından faydalanmak adına yan basamakların iç tarafına LED aydınlatma yapmak istiyorum. Kapılar açıldığında bu sistemin hem basamak hemde yerleri aydınlatmasını ve birde aracı uzaktan kumanda ile açarken / kaparken yanmasını istiyorum.

Sizden öncelikli olarak bu sistemde kullanabileceğim sağlam ve dış etkenlerden etkilenmeden problem çıkartmayacak bir şerit led tavsiyesi. Kafamdaki proje hakkında diğer her türlü tavsiyenize açığım.

Kullanmayı düşündüğüm Şerit LED :

pr_01_474_max.jpg

Araca üstünde yerleştirmeyi düşündüğüm yer :

200902191446019rh3.jpg

200902191446020rz8.jpg

OTTO COUPE

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
güzel proje o ledin metresi ne kadar acaba...kapıları açınca iç aydınlatmayla onlarıda yakacak mantıklı !

myalcin85

Kayıtlı Kullanıcı
46-Kahramanmaraş
Siteyi ziyaret et
bencede çok güzel olur, onun elektriğini de iç aydınlatmadan alırsan istediğin gibi olacaktır, hem kapılar açıldığında yanacaktır hemde kumanda ile kapıları açtığında yanacaktır.
o araya eğer sığıyorsa neon tüp lambalardanda düşünebilirsin. ama led daha hoş duracaktır.

Alper-PD

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Düşünceleriniz için teşekkür ederim. Aslında araç içinde çok daha farklı yerlere de (Ön paspasları aydınlatma v.s. ) bu sistemi yapma düşüncem var. Ufaktan bi bi başlayalım bakalım.

Alper-PD

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bencede çok güzel olur, onun elektriğini de iç aydınlatmadan alırsan istediğin gibi olacaktır, hem kapılar açıldığında yanacaktır hemde kumanda ile kapıları açtığında yanacaktır.
o araya eğer sığıyorsa neon tüp lambalardanda düşünebilirsin. ama led daha hoş duracaktır.

Neon tüp biraz fazla abartı kaçar diye düşündüm. Sonucta araçta o kadar modifiye yok. Çok fazla sırıtır. Hem daha dayanıklı olmasından ötürü LED seçtim.

beyaz guvercin

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
ledin su geçirmez olanlarından tercih et