Başıma öyle bir olay geldi ki!!!

aventador

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar bugün itibari ile inanın yaşamaktan soğudum.İnsan evladı başka bir insana neden bunu yapar...???

Olayı anlatıyorum.İşim gereği Sivas'ta ikamet ediyorum.Annem Babamda buradalar onların isteği üzerine bir müddet kıramayarak burada çalışmayı kabul ettim.

15.05.2011 benim doğum günüm ve doğum günümün ilk dakikalarında saat 01:38 sularında göbekteki ışıklar sinyalizasyona dönmüş bizde kavşaktan geçiyorduk. Şahin marka aracın bir tanesi uçar hızla gelip frene asıldı.Aracın sağ ön koltuğundan inen gangster tipli şahıs elinde 5-6 cm demir çubukla ön camıma vurdu.Cam kırılmadı Allah'tan.Hızını alamadı bir daha kaldırdı elini.Ben ne olduğunu bile anlamamış,şaşkınlıkla gaza basarken bir ikinci darbe indi sol çamurluk üstüne.Resimlerini ekliyorum sabah vahameti ortaya çıktı olayın.Bunu yapan insan olabilir mi size soruyorum.Ben o aracı almak için ne emekler verdim.Zaman,para,emek! Bu kadar basit mi?

Sizden ricam/yardımınız ben bu çiziki nasıl gideririm.Serviste bu çiziğe boya için ne alırlar tahmini olarak? Yardımlarınız için çok çok teşekkürler...

78565399.jpg

96889838.jpg

37406598.jpg

ARKADAŞLAR,ABİLER ÜSTTEKİ ÇİZİKTİR.YALNIZ BİRAZ DERİN VE UZUN.BOYA OLCAK GİBİ.MALİYETİ NE OLUR SİZE ZAHMET.Bİ DE SATAR AYAK BOYLE OLMASI!!! OFFF Kİİİ OF!

Ekli dosyalar

• 1.jpg
    1.jpg
    105.1 KB · Görüntüleme: 43
  • 2.jpg
    2.jpg
    107.4 KB · Görüntüleme: 30
  • 3.jpg
    3.jpg
    90.1 KB · Görüntüleme: 27
Son düzenleme:

yalçın

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kardeşim sana ne diim
şöyle diim aslında yanlış ama maalesef sen ve senin gibilere müstaak
şimdi neden ne alaka vs diyeceksin nedenmi....
SEN GİDİP POLİSE O HANZOLARI ŞİKAYET ETMEDİĞİN HAKLARINDA İŞLEM YAPTIRMADIĞIN müddetçe onlar heryerde herkeze böyle davranacaklaarrrrr
işte bu bakımdan müstaak
şimdi uğraş dur boya kaportayla
BÜYÜK GEÇMİŞ OLSUN
bu arada yapılacak tek iş plaka ve eşgali polise bildirmek geriri çok basit hasara gelince boyanacak lokal bölge var150/200 gibi biter işi bidaha geçmiş olsun ama haklarınızı aramadığınız için kızdım sana

aventador

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
mobese yok muydu o ş.....e ödet. Ver mahkemeye.
yobaz bunların alayı...

Var hocam var Sivas'ın göbeğinde yaşanıyoır bu olay!

kardeşim sana ne diim
şöyle diim aslında yanlış ama maalesef sen ve senin gibilere müstaak
şimdi neden ne alaka vs diyeceksin nedenmi....
SEN GİDİP POLİSE O HANZOLARI ŞİKAYET ETMEDİĞİN HAKLARINDA İŞLEM YAPTIRMADIĞIN müddetçe onlar heryerde herkeze böyle davranacaklaarrrrr
işte bu bakımdan müstaak
şimdi uğraş dur boya kaportayla
BÜYÜK GEÇMİŞ OLSUN
bu arada yapılacak tek iş plaka ve eşgali polise bildirmek geriri çok basit hasara gelince boyanacak lokal bölge var150/200 gibi biter işi bidaha geçmiş olsun ama haklarınızı aramadığınız için kızdım sana

Hocam adam elindeki demirle öldürmeye geliyor,cana kastediyor o şekilde sizce plaka alma olasılığım var mı? Bugun mobese kayıtlarından şahsı buldurup dava açacağım.Parası önemli değil o adamı bulayım ben de bi kaç işlem yapacağım onun üzerinde... Yalnız polis nasıl bir işlem uygular,ne der bilemem... Bugun gideceğim.Dün olayın uzuntusu ve şaşkınlığı ıle kendımı evıme zor attım.Yine de yorumlarınız ve zaman ayırdığınız için şükranlarımı sunarım...

Vectra 2.5 İ Sport

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Şehir eşkiyaları artık her yerde,çok geçmiş olsun,aracınızdaki çizik biraz derin onun için lokal boya yaptırılabilir yada sizi rahatsız etmezse pastayla temizledikten sonra itinalı bir rötuş yaptırabilirsiniz arabayıda satacaksanız alıcının aklı karışmaz isterse kendisi alır boyatır...

bimmer

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
geçmiş olsun. kesinlikle şikayet edin.

ben olsam boyatmazdım. kalsın öyle. çok kötü değil...

aventador

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Şehir eşkiyaları artık her yerde,çok geçmiş olsun,aracınızdaki çizik biraz derin onun için lokal boya yaptırılabilir yada sizi rahatsız etmezse pastayla temizledikten sonra itinalı bir rötuş yaptırabilirsiniz arabayıda satacaksanız alıcının aklı karışmaz isterse kendisi alır boyatır...

Hayırlısı olsun ne diyeyim ama süründüreceğim o şahısları.Kuzenim ve babamın kuzeni avukat... Gerekli yerlerle irtibata geçtikten sonra onları süründüreceğim.Ne yazık ki bu ülkede garip durursan,kimsesiz durursan sırtına semer vuran çok olur. Ben de iletişime geçtim inşallah.Bana masrafı 500 tl olsun onlara 5000 tl olacak uğraştıkları da cabası...

geçmiş olsun. kesinlikle şikayet edin.

ben olsam boyatmazdım. kalsın öyle. çok kötü değil...

Teşekkürler hocam Allah razı olsun...

onurartvin

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hayır hepsi bi yana arkdaş çiziğin derdine düşmüş ondan önce sebep neydiki adam durup dururken geldi sana bulaştı, yolunumu kestin yandan geçerken bişeymi dedin önce sorulması gereken soru bu plakayı almadığına göre işin içinde iş var