basit bi soru:)

fluminense

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arakdaşlar diğer başlıkları okuyunca çok basit oldugunu düşündüğüm bi soru sormak istiyorum..astra G aracımın ön hoparlörleri patlak,yuksek seste cozutuyorlar,değiştirmek istiyorum..netten söyle bi baktım pioneer marka 16 cm lik kendınden twitırlı hoparlörler var..çifti 70 tl falan..önlere alıp bi takım takayım diyorum..ne dersiniz? arkaları da değiştricem.her türlü öneriye açığım.şimdiden sağolun;)

okican

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
eskileri patlaksa tabi ki alıp değiştirebilirsin.sorun olmaz.
orjinal soketler uymaz.onları kesip kabloları yeni hoparlörlerine bağlamalısın.

fluminense

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
okican,soketleri sorun değil keser bağlarız.arkalara da 16 lık taksam olur mu? orijinalinde önlerde 16 cm arkalarda 13 cm lik var.arkaya montajda sıkıntı olmasın? orasını burasını fazla delmek istemiyorum arabanın?

CaN DemiR

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben mid attırdım önlere arkalara koymana gerek yok binen hoparloruyle gelsin :D senin için bişey çok büyük bi fark olmaz. :)

okican

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
okican,soketleri sorun değil keser bağlarız.arkalara da 16 lık taksam olur mu? orijinalinde önlerde 16 cm arkalarda 13 cm lik var.arkaya montajda sıkıntı olmasın? orasını burasını fazla delmek istemiyorum arabanın?
arkalara 16 takarsın ama küçük bir tadilat yapman lazım.diyelim yaptın.çok da bir işe yaramaz.o nedenle arkalar 13 cm hoparlör yeter.eğer arka hoparlörlerin sağlamsa değiştirme.zaten seste pek bir fark olmayacak.patlak olan hoparlörlerini değiştir yeterli.

fluminense

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
anlıyorum okican,zaten arkaları yeni değiştirmiştim zamanında jameson diye bi marka taktıydık,aklım ermiyordu usta taktı tamam dedim.şimdi içime sinmiyor hepsine pioneer takayım diyorum ama önce önlerden başlıyayım,memnun kalırsam arkalara dokunmam bile..
hepsiburadaya hemen sipariş vereyim o zaman:D

goldbergbrk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aynı araçdan benimde war arka kapının hoporlor sacını 1 cm kestinmi 16 cm rahat sığıyor ben asla kestirmem diyosan sacı öne 16 cm arkaya 13 cm iki tane hoporlor takımı al ses olarak yeter sana. öneri olarakda pıoneer felan hiç girme onlara 70 tllere hertz dcx 165ler felan war rms değerleride baya yüksek kaliteside artık çinde yapılan pıoneerden çok daha iyi nede made ın italy hertzler

fluminense

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aynı araçdan benimde war arka kapının hoporlor sacını 1 cm kestinmi 16 cm rahat sığıyor ben asla kestirmem diyosan sacı öne 16 cm arkaya 13 cm iki tane hoporlor takımı al ses olarak yeter sana. öneri olarakda pıoneer felan hiç girme onlara 70 tllere hertz dcx 165ler felan war rms değerleride baya yüksek kaliteside artık çinde yapılan pıoneerden çok daha iyi nede made ın italy hertzler

hertzlere baktım dostum,gittigidiyorda çifti 90 tl falan..pioneerden pahalı:eek::eek:
napsam acaba:confused: