başka fikri olan varmı

parlayuksel

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Son düzenleme:

parlayuksel

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar resimleri koyamadım. bende bu şekilde link olarak koydum. ayrıca resimleri en kolay nasıl koyabilirim yardımcı olursanız sevinirim

EvoEreN

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ßence tam yerınde,Fakat Çukurlara Gıre cıka ekranın uc kısmındakı Entegre zarar Gorucekdır.Angle varsa ıkı kademe one yatır..Hayırlı gunLerde Kullan..

S

sozberk

Bilgi Girilmemiş
Resimleri göremedim ama aracınız g kasaysa teyp ve hemen üstündeki klima boşluğugu ve dörtlüleri yakan düğmenin olduğu yer birleştiriliyor. En güzeli bu şekilde oluyor. Ebayda bu şekilde monte edilmiş halde orta konsol satıyorlar. Ama biraz pahalı.

EvoEreN

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
çerçeve ile bu işlemde olabılır..Gıdıp konsolu almanın bı anlamı yok..

parlayuksel

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar araca takacağım bilgisayara navigasyon için yazılım yükleyip navigasyon anteni ile navigasyon işini çozebilirmiyim. bilen arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim. olabilirse nereden temin ederim. kaça malolur. şimdiden teşekkürler.

EvoEreN

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
s.a Navtürk vs nın guncel sıtelerı var..ordan yazılım Indırebılırsın..almancan varsa .de sitelerınde cok varmış Bız çözemedık:) yazılımı ındırdıkden sonra antenıde bağladınmı sorun kalmaz..zaten suankı cıhazların işlev turude aynı..kolay gelsın sımdıden..yazılımı 100$ bılıyorum Antende sanırım pc 100ytl fılandır..pc ye gormedım hıc:s

zafzaf00

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
s.a Navtürk vs nın guncel sıtelerı var..ordan yazılım Indırebılırsın..almancan varsa .de sitelerınde cok varmış Bız çözemedık:) yazılımı ındırdıkden sonra antenıde bağladınmı sorun kalmaz..zaten suankı cıhazların işlev turude aynı..kolay gelsın sımdıden..yazılımı 100$ bılıyorum Antende sanırım pc 100ytl fılandır..pc ye gormedım hıc:s

Ben daha önce navtürkte çalışıyordum. hala mahkemeliğim. Ekonomik durumları ve hizmetleri rezalet. batarlarsa aldığınız yazılımlar elinizde kalır. uzak durun