Bayilerde Astra Yok !

sercan1921

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bugun Opel Topkapi Odak bayiine gittim Astra icin ama piyasada araba olmadigini en erken Kasim ayi ortasinda gelicek denildi ve bi defter gosterdi sirf bugun benden once 13 kisi siraya girmis ve bicok kiside ben gibi kizip gitmis. Musterisi olup arabasi olmayan nadir markalardan biri Opel heralde, isyan modundayim resmen !

isobln

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
astra j çok tuttu ama birazda opel vw i örnek alıyo heralde satış pazarlama konusunda yok satıp daha değerli satmak için bunlar bir oyun gibi geliyor bana şahsi fikrim.

ksk_corsa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
vay be.. o da güzemiş... paran var ama sıfır araç alamıyorsun... ilginç...
galeriler var sıfır araç satan oralara bakmanızı öneririm sahibinden de var bazı böyle yerler...

cagatay16

VIP Üye
16-Bursa
Siteyi ziyaret et
evet bzde geçen hafta almak için gittik kalmamış ekim 20 si gibi gelcekmiş

gkny

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
odakta ne zaman araba olduki zaten 2 yıl önce h kasa almak için gittim gri renk araba kimya oldu bu yıl da beyaz dizel almaya gittim yok dediler bir türlü bulamadılar haziranda gitmiştim temmuzda gelir ozamanda fiyat farklı olur dediler başka bir bayiye gittim hazır araçları vardı ve fiyatta odak tan uygundu

cagri1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.insigniateam.com
astra j çok tuttu ama birazda opel vw i örnek alıyo heralde satış pazarlama konusunda yok satıp daha değerli satmak için bunlar bir oyun gibi geliyor bana şahsi fikrim.

öyle yapıyorlarsa iyi yapıyorlardır:) Opel piyasasını Opel Türkiye ayrı, Opel müşterisi ayrı öldürüyor.
Opel TR'nin fiyat ayarlaması iyi değil, abuk subuk kampanyalar yapılıyor.
müşteri de zaten taban fiyatlar yetmiyormuş gibi iyice ölü fiyat arıyor. ama kendi alırken mezarcılık yapan arabayı satarken iyi fiyata satmaya çalışıyor, 2.el müşterisi sıfır fiyatlarla karşılaştırıp ölü teklif yapınca da Opel'in piyasası yok deniliyor..
Insignia fiyatları alt üst oldu hiç olmayacak paraya araba satılıyor şu dönemde.

Doğuş grubunun çok şeyini eleştiriyoruz ama en iyisini yapıyolar bence, memlekette ... yaranıyor :)

sercan1921

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
odakta ne zaman araba olduki zaten 2 yıl önce h kasa almak için gittim gri renk araba kimya oldu bu yıl da beyaz dizel almaya gittim yok dediler bir türlü bulamadılar haziranda gitmiştim temmuzda gelir ozamanda fiyat farklı olur dediler başka bir bayiye gittim hazır araçları vardı ve fiyatta odak tan uygundu

Bu sefer hiçbirinde yok bugün hepsini tek tek aradım..

cagatay16

VIP Üye
16-Bursa
Siteyi ziyaret et
doğuda var sadece onları getirmek içinde para istiyorlar marmara ege iç anadoluda olsa alacaktım

vectra38

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
öyle yapıyorlarsa iyi yapıyorlardır:) Opel piyasasını Opel Türkiye ayrı, Opel müşterisi ayrı öldürüyor.
Opel TR'nin fiyat ayarlaması iyi değil, abuk subuk kampanyalar yapılıyor.
müşteri de zaten taban fiyatlar yetmiyormuş gibi iyice ölü fiyat arıyor. ama kendi alırken mezarcılık yapan arabayı satarken iyi fiyata satmaya çalışıyor, 2.el müşterisi sıfır fiyatlarla karşılaştırıp ölü teklif yapınca da Opel'in piyasası yok deniliyor..
Insignia fiyatları alt üst oldu hiç olmayacak paraya araba satılıyor şu dönemde.

Doğuş grubunun çok şeyini eleştiriyoruz ama en iyisini yapıyolar bence, memlekette ... yaranıyor :)

Edition modellerde fiyat 40 a kadar düştü neredeyse 2. elde. Hep kampanyalı olsun tek fiyat olsun. Kampanyasız alan adamın suçu ne?

siezma

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bu işler arz talep meselesidir bu da kaliteyle doğru orantılıdır
öyle dışarıdan şişirme fiyatlar oluşturarak piyasa yükseltilmez adam 100.000 km yapmış 5 yıllık arabasına 30 istiyor herkes enayi bir tek onlar akıllı bende 5000 fazla verdim sıfırını aldım
gerekirse 10 bin fazla veririm yinede ezik araba almam yada ederini isterler o zaman alırım