Bayilerde Astra Yok !

cyber34

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende bugun topkapı odakta dizel astra test sürüşü yaptım.
46400 fiyat verdiler beyaz yada metalik farkı yokmuş.
Peki yıllardır neden var dı?
20 gün sonra araçların geleceğini söylediler banada.

sercan1921

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
doğuda var sadece onları getirmek içinde para istiyorlar marmara ege iç anadoluda olsa alacaktım

Tam olarak ne kadar fark istediler belirtilen bi rakam var mı_?

bende bugun topkapı odakta dizel astra test sürüşü yaptım.
46400 fiyat verdiler beyaz yada metalik farkı yokmuş.
Peki yıllardır neden var dı?
20 gün sonra araçların geleceğini söylediler banada.

Evet ellerinde 3 tane dizel vardı, renk farkı istemiyorlar birde sport pakette 2 tip jant var onada fark istemiyorlar.Bugun İstanbuldaki tüm Opel satan bayileri aradım hepsinede numara bıraktım gelince arayın diye birtek gedizler tarih verebildi Eylül 20si gibi gelicek denildi.

Bu arada gelicek araçlar makyajlanıp gelicekmiş..

cagatay16

VIP Üye
16-Bursa
Siteyi ziyaret et
Tam olarak ne kadar fark istediler belirtilen bi rakam var mı_?

Evet ellerinde 3 tane dizel vardı, renk farkı istemiyorlar birde sport pakette 2 tip jant var onada fark istemiyorlar.Bugun İstanbuldaki tüm Opel satan bayileri aradım hepsinede numara bıraktım gelince arayın diye birtek gedizler tarih verebildi Eylül 20si gibi gelicek denildi.

Bu arada gelicek araçlar makyajlanıp gelicekmiş..

tam olarak farkı sormadım ama tırda bir tek araba olacak bütün masraflar yıkılır o kadar parayı verene kadar en azından belki birkaç yüz tl daha ekleyip enjoy 1.4 t alınır yeni gelecek arablarda kampanya yok opel trden mail geldi sonunda bende vazgeçtim makyaj olayıda 2013 te bekleniyormuş onuda sordum:D

sercan1921

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Tam Opel anlayışı, araçlar ilk geldiğinde kampanya yok elinde kalınca min 5-6 bin düşüyorlar.Bu Opelde hep böyledir 2001 yılında Vectrayı almaya gitmiştik 24 milyar denildi almadık Focus veya Megane almaya biyetlendik,1 ay falan geçti aradan Opelden bi telefon fiyatlarımız indi kampanyamız var diyorlar 18 milyara gittik aldık şunu 1 ay önce verseler ölücekler. İşin kötü tarafı müşterilerini üzüyorlar adam araba gelince alıyor 2 ay sonra fiyat düşüyor sonra 7 gün 7 gece sövüyor adamda :) yani kampanya indirimi az bi rakam değil aslında..

Makyajlı gelmezse kampanya olur diye tahmin ediyorum inşallah yanılmamda sende bende alırız :D Yani Opele hiç güvenmiyorum bu konuda :D

cagatay16

VIP Üye
16-Bursa
Siteyi ziyaret et
Tam Opel anlayışı, araçlar ilk geldiğinde kampanya yok elinde kalınca min 5-6 bin düşüyorlar.Bu Opelde hep böyledir 2001 yılında Vectrayı almaya gitmiştik 24 milyar denildi almadık Focus veya Megane almaya biyetlendik,1 ay falan geçti aradan Opelden bi telefon fiyatlarımız indi kampanyamız var diyorlar 18 milyara gittik aldık şunu 1 ay önce verseler ölücekler. İşin kötü tarafı müşterilerini üzüyorlar adam araba gelince alıyor 2 ay sonra fiyat düşüyor sonra 7 gün 7 gece sövüyor adamda :) yani kampanya indirimi az bi rakam değil aslında..

Makyajlı gelmezse kampanya olur diye tahmin ediyorum inşallah yanılmamda sende bende alırız :D Yani Opele hiç güvenmiyorum bu konuda :D

inş bende bekliyorum ama güven konusunda hem fikiriz aynı şeyi benim şu anki araba içinde yaptılar ilk 35 dediler dedim tatil dönüşü alırız tatilden döndük 31 verdiler dışarıda satarız dedim tam ilan koydum falan adamda bulduk bu sefer dedim araba varsa ayırtayım açıkta kalmayalım bir gittim araba yok söve söve çıktım:D

aventador

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Sivas için de aynı durum geçerli. Kız arkadaşım için araç bakmaya gittik Astra j yok.Kasım ayını bulur dediler. İlginç İstanbul'da da yoksa artık bilemicem...

cagatay16

VIP Üye
16-Bursa
Siteyi ziyaret et
Sivas için de aynı durum geçerli. Kız arkadaşım için araç bakmaya gittik Astra j yok.Kasım ayını bulur dediler. İlginç İstanbul'da da yoksa artık bilemicem...

bu ne ya bulunmadık hint kumaşı oldu :D

Son düzenleme:

sercan1921

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bugun Opel Tr ile görüştüm 1 ay içinde İstanbulda olucak denildi.. Çağatay sen İstanbula gelip alabilirsin yakın sana hem giderken denemede yaparsın :) Kampanya olarak belli olmaz ama büyük ihtimal aynı fiyatlar geçerli olucak denildi sanırım herkeze farklı bişey söylüyorlar :D Makyaj olayını sormayı unuttum

butterfly_effect

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Geçen bir haber vardı. GM klasik ağlıyor gene Opel zarar ediyor diye. Ürettiği araç başına 900 küsür avro zarar ediyormuş raporlarına göre .
O yüzden satışları azaltmaya mı çalışıyorlar acaba ? :)

calmy

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.kampkeyfi.com
Geçen bir haber vardı. GM klasik ağlıyor gene Opel zarar ediyor diye. Ürettiği araç başına 900 küsür avro zarar ediyormuş raporlarına göre .
O yüzden satışları azaltmaya mı çalışıyorlar acaba ? :)

Üretmedikçe o araç başı zarar, eksik ürettiği adedin değerince artacaktır. Böyle birşey yapamazlar.

Ancak Astra J nin hakettiği kadar çok satılmadığı bir gerçek. Eğer düzenli bir talep olsa araç sıkıntısı yaşanmaz.