Bende Opele veda edenlerdenim :(

hiypnotiz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
3 senedir opel kullanıcısıyım ilk arabam 2003 opel vectra c 1.6 benzinli oldu opeli sizlerin yardımıyla burda tanıdım ve sevdim severek zevkle kullandığım aracımı bu gün sattım satmamdaki tek sebep yakıt ve sert yürüyen aksamı oldu ekonomik bir araç düşündüm ve bu gün araba pazarında denk geldi anlaştık ve yeni aracımı aldım düşünce ve yorumlarınızı bekliyorum
Yeni aracım : Fiat Linea 1.3 Multijet Emotion 2011 model mart ayında trafik çıkışlı güvenlik ve stil paketli
Lütfen yorumlarınızı eksik etmeyin

emrastra

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yeni aracınız hayırlı olsun .... lineada en sevmediğim şey bagajı çok büyük gibi gözüküyor ama yanlardan çok daralıyor,motoru opelle aynı sıkıntı yaşamazsınız

onur kılıç

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yakıt ve sert yürüyen aksamına rağmen sakın iki aracı birbiriyle kıyaslayayım deme... Diyene de izin verme...
Yeni aracın hayırlı olsun...

hiypnotiz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yakıt ve sert yürüyen aksamına rağmen sakın iki aracı birbiriyle kıyaslayayım deme... Diyene de izin verme...
Yeni aracın hayırlı olsun...

sınıf ve kalite olarak kesinlikle fark var arada zaten bariz hissediliyor fakat süper sessiz süspansiyon ve cimri motor beni etkileyen oldu.

Emre

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.chiptuningtr.com
Hayırlı olsun, sınıf düşerek, yüksek model dizele geçmişsiniz.

hiypnotiz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yeni aracınız hayırlı olsun .... lineada en sevmediğim şey bagajı çok büyük gibi gözüküyor ama yanlardan çok daralıyor,motoru opelle aynı sıkıntı yaşamazsınız
2 aracında bagajı 500 lt hacim olarak aynı benim bagajda birtek mangal ve kömür olur baska bişey olmaz :D

Can_517

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Konu tüketim, mtv ve parça fiyatları olunca 1.3 dizel linea çok isabetli karar. Hayırlı günlerde kullanın.

hiypnotiz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Konu tüketim, mtv ve parça fiyatları olunca 1.3 dizel linea çok isabetli karar. Hayırlı günlerde kullanın.
teşekkürler en büyük sebebim bu oldu ve artık 2003 model araba yıpranmaya basladı masrafları artmadan değiştirmek en doğrusu oldu

ksk_corsa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
devir ekonomi devri haklısınız... bir gün tekrar dizel bir opele binmeniz dileğiyle güle güle kullanın :)