Benim Hurda

maxi106

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bugünde biri aynsını yaptı benim önümde... ışıklardan döndü gazladı ve yanladı:) derdi neyse anlamadım:):) ama beceriksizdi ya... tam beceremedi...

bikere ben vti la dolaşırken önümde siyah bitane aynı şekilde beceriksizlikle yanlamaya calıstı. epey bi beceriksiz s2000 sürücüleri var :D
hele bazıları varki gidip arabayı tanımadan bi virajda kopartıp bi taraflara girenler var maalesef. :sorry:

marikan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bu arada bende acayip bi şekilde honda bmw hayranlığı başladı... özellikle bi tuning dergilerinin birinde bi civic gördüm.. resmen hayran kaldım.. bilen biliyodur kesin.. VTH 16 civic.. 500hp den fazla güç üretiyomuş... hayran kaldım.. ferrari filan tokatlıyomuş... Dr. ECU diyolar sanırım aracın sahibine...

maxi106

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bu arada bende acayip bi şekilde honda bmw hayranlığı başladı... özellikle bi tuning dergilerinin birinde bi civic gördüm.. resmen hayran kaldım.. bilen biliyodur kesin.. VTH 16 civic.. 500hp den fazla güç üretiyomuş... hayran kaldım.. ferrari filan tokatlıyomuş... Dr. ECU diyolar sanırım aracın sahibine...

oz. un aracı saglamdır. ferrari kadar para harcandı. emek büyük.

maxi106

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
buarada belli olmaz ben gün ve gün fikir değiştiriyorum.

birgün supercharger olacak birgün atmosferik kullanacam diyorum

sizinde yorumunuzu alalım arkadaşlar siz ne diorsunuz.

maxi106

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende öyle düşnüorum ancak. bolt-on kit oldugu için pistonlar fln deişmicek zamanla yıpranma olacak vede yakıtı yükselecek .bu yüzden atmosferik düşündüm.

marikan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende öyle düşnüorum ancak. bolt-on kit oldugu için pistonlar fln deişmicek zamanla yıpranma olacak vede yakıtı yükselecek .bu yüzden atmosferik düşündüm.

o zaman atmosferik daha mantıklı...

MaX

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
buarada belli olmaz ben gün ve gün fikir değiştiriyorum.

birgün supercharger olacak birgün atmosferik kullanacam diyorum

sizinde yorumunuzu alalım arkadaşlar siz ne diorsunuz.

S.C takmak bence mantıklı. Fakat yıpranmaya göz yumman gerek.Ayrıca Tr de s.c fiyatları çok uçuk.
S2000'in motoru neredeyse atmosferik olarak gelinecek son nokta. Atmosferik oynama yapmak için çok para vereceksin ama karşılığında yeterli hp alınamaz gibi geliyor. Sonuç olarak şahsi fikrim; 240hp iyidir:)
Bu arada senin hurda vsa lı olanlardan mı?