Benzin 5 TL. olsun düz hesap olsun.

mukeala

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Benzin 5 TL. olsada düz hesap olsa pompacıda bozuk para çıkmıyor sorun oluyor. 5 olursa bozuğa gerek kalmaz.:mad::kop::eek::hıh:

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Eşşeğin aklına karpuz kabuğu düşürmeyin, valla şimdi birileri şakayı ciddi sanıp gereğini yapar oturur ağlarsınız sonra.

exclusive

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aldıkları aşırı vergiden vazgeçmeyip dağıtıcıların yüzde 3 lük payına göz dikip aşağı çekin fiyatları demek nasıl bişey anlamıyorum

cengoo

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aldıkları aşırı vergiden vazgeçmeyip dağıtıcıların yüzde 3 lük payına göz dikip aşağı çekin fiyatları demek nasıl bişey anlamıyorum

resmen hainliktir. devlet kendi maaşlı elemanları dışında kimseden hakkınca vergi alamıyor. sonra da dolaylı vergilere yükleniyor. bir yazar da kalkıp bunu savunuyor. anlayamıyorum nasıl bu saçma fikirleri kendileri kabul edip bir de insanlara gazetelerde aktarıyorlar.

kaderaniz

Kayıtlı Kullanıcı
07-Antalya
Siteyi ziyaret et
Olsun...

50 liralık benzin demeyiz artık, 10 litre deriz. Hem ne yaktığımızı daha iyi hesaplarız. :)

Cidden olsun. Ulaşım dursun anasını satayım. Bir ülkede zulüm ne kadar artarsa o kadar iyidir bir bakıma. Gecenin en karanlık olduğu an, sabaha en yakın olan andır...