benzin geri döuşüm diyaframı

katipoglu

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar enjektör kütügünün üzerindeki diyafram dan benzin geliyor . bu parca ney fiyatı ne kadar

Son düzenleme:

katipoglu

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benzin basınç regilatörü

arkadaşlar parçanın ismi bu. tüm parçaçılarda bulamadım çıkmaçıya git dediler . tesadüf bir parçaçıda buldum tam 13 yıldır satılmamış fiyatı 280ytl bir parça dedi kolay kolay arıza yapmıyormuş bu parca diyaframı yırtılmış benzini vakum borusundan manifolta ordan benzinle lpg beraber yanıyor yani çift yakıt yakarmışım. benzin neden çabuk bitiyor diye söyleniyordum arızayı buldum . allaha şükürler olsun rahatladım... kimsennin fikri olmadı bu konuda herkes bir baksın vakum borusunu benzin regilatöründen çıkarsın benzin geliyormu diye baksın çok önemli birt konu

katipoglu

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
çok önemli

arkadaşlar parçanın ismi bu. tüm parçaçılarda bulamadım çıkmaçıya git dediler . tesadüf bir parçaçıda buldum tam 13 yıldır satılmamış fiyatı 280ytl bir parça dedi kolay kolay arıza yapmıyormuş bu parca diyaframı yırtılmış benzini vakum borusundan manifolta ordan benzinle lpg beraber yanıyor yani çift yakıt yakarmışım. benzin neden çabuk bitiyor diye söyleniyordum arızayı buldum . allaha şükürler olsun rahatladım... kimsennin fikri olmadı bu konuda herkes bir baksın vakum borusunu benzin regilatöründen çıkarsın benzin geliyormu diye baksın çok önemli bir konu
arkadşlar hafife almayalım