benzin pompası kabı

Denizlili

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
s.a arkadaşlar benim aracın benzin pompası yanmış üstelik kutusunuda yakmış benzin pompasını aldım kabını almam gerekiyor acil elime ulaşması lazım varmı bildiğiniz bi yer teşekkürler...

winner

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
s.a arkadaşlar benim aracın benzin pompası yanmış üstelik kutusunuda yakmış benzin pompasını aldım kabını almam gerekiyor acil elime ulaşması lazım varmı bildiğiniz bi yer teşekkürler...

çıkmacılara sorabilirsiniz.izmirde bi kaç yer vardı büyük.olmadı pompayı aldığınız yere pompayı geri verip komple haznesiyle olanını alın...
bu arada Allah korumuş hazneyi eritmiş sanırım ama yangın çıkarmamış olması büyük şans...

Denizlili

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
çıkmacılara sorabilirsiniz.izmirde bi kaç yer vardı büyük.olmadı pompayı aldığınız yere pompayı geri verip komple haznesiyle olanını alın...
bu arada Allah korumuş hazneyi eritmiş sanırım ama yangın çıkarmamış olması büyük şans...

Sağol kardeşim aynen dediğin gibi ALLAH korumuş pompanın halini görsen mahvolmuş.izmirde nerde bulabilirim bildiğin bi yer varmı tel le falan ulaşabileceğim bi yer.internette bi kaç yeri sordum orjinalı varmış 180 dfalan dedi ama elinde yokmuş çıkmacıya sordum 2,el 350 dedi internette de tam fiyatı bulamadım şu an muallaktayım senin anlıcan.ogünden beri bulamadım daha acil yaptırmam lazım yardımcı olursanız çok memnun olurum teşekkürler.