benzin ve mazota yine zam

falcon_78

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende şimdi depoyu fulledim

bu işin sonu yokkk bakalım bu ne kadar gidecekk

ergekrt

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
valla baya ucmus fıyatlar sımdık bende kıbrısta oldugumdan burada ucuza dolduruyoruz da fıyatta kı ucurum cok

coldekiadam

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bence, benzinli arabaya binmek artık çok saçma.

Altınızdaki araba üst sınıf veya performans odaklı bir araç değilse benzine para vermek gerçekten büyük bir hata....

Örneğin 1.6 astra modeli farketmez...en az km de şehiriçi 300-400 kuruş yakıyor. Karşılığında ne veriyor..Hİçbir şey...Sıradan..

Ama bi astra gtc turbo, adam onu performans için almış arabanın üretiliş amacı da o zaten..Yakıtın muhabbeti olmaz...

Eski arabam gsi idi. Gazlamak için biniyordum.. Benzin zamları gerçekten ilgilendirmiyordu beni. Çünkü
arabaya performans için biniyordum..

Sonra benim onu değilde onun beni taşıyacağı bir arabaya ihtiyaç duydum ve şu an 1.7 corsaya biniyorum..Benzin filan umrumda değil..daha çok zam gelecek benzine, hoş mazota da geliyo ama gene de mazot az yakıyor..

Üst sınıf bir araca binene kadar dizelden vazgeçem..

İnsignia dahil.

Bu yüzden, eğer yakıt bir kriter ise her zam haberinden sonra forumlarda devlete söylenmekten vazgeçip, sahip olduğumuz araçları dizele veya lpg ye çevirelim ;)

Bilmem anlatabildim mi...

Son düzenleme:

KKAggressor

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bu kadar zam benzin ve mazot a, Simite %25 zam, doğlagaza %30 zam, Domates zaten geçen seneye göre %100 zam,

EEE :D ama enflasyona gelince enflasyon nasıl hala %6 anlamış değilim,

Bakın arkadaşlar ülkemizde doğalgaza %30 zam yapılıyor, Doğalgaz nerede kullanılıyor ?

1- Elektrik üretimi
2- aklınıza gelen bütün fabrikalarda enerji kaynağı olarak
- makarna - ekmek - çikolata - şeker - vs. vs.. fabriklarında, 1
3- ısınmada

Bu kadar çok alanda kullanılan bir mala %30 zam yapılınca nasıl hala enflasyon %6 da kalıyor anlamış değilim.

patriot1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bence, benzinli arabaya binmek artık çok saçma.

Altınızdaki araba üst sınıf veya performans odaklı bir araç değilse benzine para vermek gerçekten büyük bir hata....

Örneğin 1.6 astra modeli farketmez...en az km de şehiriçi 300-400 kuruş yakıyor. Karşılığında ne veriyor..Hİçbir şey...Sıradan..

Ama bi astra gtc turbo, adam onu performans için almış arabanın üretiliş amacı da o zaten..Yakıtın muhabbeti olmaz...

Eski arabam gsi idi. Gazlamak için biniyordum.. Benzin zamları gerçekten ilgilendirmiyordu beni. Çünkü
arabaya performans için biniyordum..

Sonra benim onu değilde onun beni taşıyacağı bir arabaya ihtiyaç duydum ve şu an 1.7 corsaya biniyorum..Benzin filan umrumda değil..daha çok zam gelecek benzine, hoş mazota da geliyo ama gene de mazot az yakıyor..

Üst sınıf bir araca binene kadar dizelden vazgeçem..

İnsignia dahil.

Bilmem anlatabildim mi...

EVET doğru tespit:good:

Mel-a-ku

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yahu yanı benı anlatmıssınız hondaya bınıyorum benzını umrumda değil :) :p