Bertone motor seçeneği..?

ceterisparibus

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
2.2 aluminyum motor : rektefiyesi yok diyebiliriz, parçasıda keza aynı şekilde ve fazla olan vergisini eksi yanlarının başında sayabiliriz.
2.0T en keyiflisi ama temizini bulmak en önemli şart.
1.8 parçası çok bulunan bir araç değil ama map + 2.2 box ve manifolt + headers + egzantrik ile 160 hp olur ve keyif verir.
1.6 parçası çok bol, yavaş ama keyifli bowerbox + map + piston + headers + egzantrik + port polish 150 hp yaklaşık.

bunların içinden 2.0T alırdım
olmazsa 1.8 alırdım.

Teşekkür ederim, çok açıklayıcı oldu..

mnzr

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
1.8 aldım yaklaşık 1.5 yıl oluyor MAŞALLAH hiçbir sorun çıkarmadı bugüne kadar tabi bunda aracın durumuda büyük etken. ben olsam vergi,performans ve yakıt bakımından yine 1.8 i tercih ederdim ki ettim çook mutluyum :) benim aracım da satılık bu arada askerlik sebebiyle ağustosda askerim.. benim aracım olmasa bile araç hakkında aklına takılan birşey olursa sorabilirsin.

tayfa35

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
2.2 aluminyum motor : rektefiyesi yok diyebiliriz, parçasıda keza aynı şekilde ve fazla olan vergisini eksi yanlarının başında sayabiliriz.
1.8 parçası çok bulunan bir araç değil ama map + 2.2 box ve manifolt + headers + egzantrik ile 160 hp olur ve keyif verir.
1.6 parçası çok bol, yavaş ama keyifli bowerbox + map + piston + headers + egzantrik + port polish 150 hp yaklaşık.

olmazsa 1.8 alırdım.
Hakan abi bunların maliyeti nedir 1.6 için?

ceterisparibus

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
1.8 aldım yaklaşık 1.5 yıl oluyor MAŞALLAH hiçbir sorun çıkarmadı bugüne kadar tabi bunda aracın durumuda büyük etken. ben olsam vergi,performans ve yakıt bakımından yine 1.8 i tercih ederdim ki ettim çook mutluyum :) benim aracım da satılık bu arada askerlik sebebiyle ağustosda askerim.. benim aracım olmasa bile araç hakkında aklına takılan birşey olursa sorabilirsin.

Senin aracı gördüm emre, maşallahı var, km de iyi, e doğal olarak da iyi para istiyosun :)

Kasırga&Burak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

olmazsa 1.8 alırdım.
Teşekkürler Hakan abi açıklayıcı bilgiler için ;) bencede 2.0T olmazsa 1.8 düşünürdüm :)

MadeN

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
1.8 de hiç fena gitmiyor bu arada ;) sanırım onda farklı bi şanzıman var f17 mi neydi?