Beyaz ampül

sanalbiri

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Beyaz ampül

bulent_tnt link' Alıntı:
Osman buda sonük yanar bosuna para verme
Bülent,senin yaptırdığın led düzeneği dışında çare yok mu? Yoksa illaki İstanbul mu?Zaten oraya bir gelsem ayna altı led,plakalığa led...Eee İstanbul'u gezemeyeceğiz arabayla uğraşmaktan. :)

BÜLENT.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

sanalbiri link' Alıntı:
Bülent,senin yaptırdığın led düzeneği dışında çare yok mu? Yoksa illaki İstanbul mu?Zaten oraya bir gelsem ayna altı led,plakalığa led...Eee İstanbul'u gezemeyeceğiz arabayla uğraşmaktan. :)
Piyasadan led alip takabilirsin
Klasik olcak ama ariza verecektir
Sende her calistirmada clear yapip silicen baska yondem yok o isigi alman icin

sanalbiri

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

bulent_tnt link' Alıntı:
Piyasadan led alip takabilirsin
Klasik olcak ama ariza verecektir
Sende her calistirmada clear yapip silicen baska yondem yok o isigi alman icin
Biliyorum,biliyorum sayende.Zaten sitede arama kısmına arıza kelimesini yazsam heryerde senin arıza verir,yakar,olmaz deyişlerin var... :D

BÜLENT.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

sanalbiri link' Alıntı:
Biliyorum,biliyorum sayende.Zaten sitede arama kısmına arıza kelimesini yazsam heryerde senin arıza verir,yakar,olmaz deyişlerin var... :D
Gercek bu osman napiiim.
Araba beni ariza yapti

Doğuş

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

sanalbiri link' Alıntı:
Bu ampulü plakalıkta kullansak olur mu?T10 5 W kullanıyorum şu an plaka aydınlatmasında ve ışığı beyaz ama sönük görünüyor.

Bu ampüller T20 aman diim bunlar plakalıklara olmaz kocaman bişey zaten.

Bülent beyin dediği gibi plakalıkların tek alternatifi led takmak arıza veriyor ama araca herbinişinizde CLR tuşuna basmanız yeterli. Ben öyle yapıyorum :)

Plakalarda bu ürünü kullanıyorum. http://www.hepsiburada.com/Liste/philips-photon-beyaz-seramik-tabanli-park-ampulu-4300-7000-k-85d029/productDetails.aspx?productId=otm85d028&categoryId=20024643
Bu da resmi ;

scaled.php

lt818

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Doğuş link' Alıntı:
http://www.hepsiburada.com/Liste/photon-ultimate-t20-sisman-japon-dipsiz-5000-k-park-ampulu-85d042/productDetails.aspx?productId=otm85d042&categoryId=20024643&SKU=OTM85D042

Ben bunu kullanıyorum ürün sağlam herhangi bir patlama solma olmadı. Mtechler gibi fiyatları fazla değil, mtechin 2tanesi için bana sanayide 50TL fiyat verdiler çüş dedim. Bide çin malı güvenemedim. Photon, philips üretimi ampulleri satan bir alt kuruluş diye biliyorum  sis farlarımda photon marka gayet memnunum.

Vermis oldugun bilgi ve link icin cok tesekkurler dogus,kafama takilan bu marka ariza isigi yakiyormu?insaallah yakmiyordur ki su sartlarda alabilecegim daha dogrusu bulabilecegm tek ampul seti bu gibi gorunuyor.
plakalik isigi icin kullanilan mtec t10 lar icinde dusuk isik verdigi nden dert yananlar var sanirim,sahsi gorusum bence gayet sik ve yeterli bi isik ki mercedes audi plakalklari da bu sekilde hafif zayif ve los bi isik veriyor.

BÜLENT.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

lt818 link' Alıntı:
Vermis oldugun bilgi ve link icin cok tesekkurler dogus,kafama takilan bu marka ariza isigi yakiyormu?insaallah yakmiyordur ki su sartlarda alabilecegim daha dogrusu bulabilecegm tek ampul seti bu gibi gorunuyor.
plakalik isigi icin kullanilan mtec t10 lar icinde dusuk isik verdigi nden dert yananlar var sanirim,sahsi gorusum bence gayet sik ve yeterli bi isik ki mercedes audi plakalklari da bu sekilde hafif zayif ve los bi isik veriyor.
led harıcı hıcbi ampul arıza vermez

Doğuş

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

lt818 link' Alıntı:

Evet o verdiğim linkteki t20 ampüller arıza ışığı yakmıyor şuan kendimde kullanıyorum. ama plakalıklar için verdiğim linkteki t10 LED olduğu için arıza yakıyor.
Arıza ışığı yanmasın istiyorsan dediğin gibi üzeri mavi boyalı yada mavi camlı olan t10lardan alabilirsin onlar plakalıklarda arıza yakmaz.
Ben plakalıklarda tam beyaz ve parlak bir ışık istediğim için LED kullanıyorum.

BÜLENT.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Mavi ampullerde bes para etmez ama aydinlatma cok sönuk