beyaz duman yardım

ugurgenc

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
merhabalar aracım 2001 model corsa aracıma 2 gun once benzın ve yag koydum 20 kılo metre yol yaptım ama aracımı park ederken asırı derece egzozdan duman attı acaba neden olabılır ve hala sorun devam ediyor neden olabılır...acıl yardım aracım yatıor

Any1sT0pMe

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
su genleşme kabının kapağını aç ve suyu kontrol et eksiltme yada suda yağ varmı veyahut yağ çubuğunu çıkarın ve yağ ı kontrol edin çokmu sulu conta yakmış olabilir araç aman dikkat kontrol ettirin...

ugurgenc

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Any1sT0pMe arkadasım saol bılgın ıcın,banada sankı bıraz sulu gıbı geldı motor yagı ,ve su kapı fılan doluydu ama dedıgın gıbı su bıraz yaglı gıbıydı ben tamırcıye goturmem gerekecek sanırım 5 kılo metre ılerde servıs var oraya kadar gıder sanırım ve ne fıyat tutar acaba ve arızanın adı sanırım motor conta sımı denılıo

Any1sT0pMe

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
conta yakmış sanırım acele götürüp bakılması lazım masrafı olur işçilik bikaç parça vs. belki şu an motoru sıfırlamak bile gerekibilir yağ pompasını bozmuş olabilir hiç beklemeden götürün aracınızı mümkünse başka arabayla çekerek götürün tavsiyem çalıştırmayın bile...