Beyaz Jant Uygulması

ern1402

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
O beyaza boyama işini bende çok düşündüm ama yere basmadan araabayı pek hoş durmaz gibi, muayıneden sonra aracı yere basıp beyaz yapmayı dusunuyorum

Mel-a-ku

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
modifikasyon yapmak için yapma bence. kapı kolları krom bence yakışmaz. jant da beyaz bence hoş olmaz.

duranburakbilgin

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
krom kapı kollarını iade ettim, paramı almadım ama üzerini tamamlayıp sislere xenon takıcaz monza 8000k h3 montaj dahil 150 ye yapıyor dışarıya ben kapı kollarını 60a almıştım, üzerine 75 tl daha vericem yani xenonlar 135 tl ye gelmiş olacak

ahtapot jant güzel ama 16" olduğu için küçük bence, ona kalırsak ben GTC jant istiyorum 5 kollu ama çok tuzlu

Şahin80

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
abi bence yakışır aslında, ama krom cam çıtaları da hoşuma gidiyor aslında, ama ikisini birden aynı anda takmam, ikisinden birini takarım, kapı kolları da en iyisi OMSA. elimde omsa kapı kolu seti var, ama daha takmadım belki yarın geri iade edip krom cam çıtası alabilirm

zevk meselesi tabi ama bence güzel yapılırsa krom çok sırıtmıyor gibi.

rebel_police

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
abi o zaman görmüşsün tecrübelisin nasıl yakışıyor mu beyaz ?

jant, ,lastik, krom kaplama, cam filmi, egzos, o bu şu... vs.. hepsi zevk ve renk meselesi...herkesin hoşuna gitsin, çok beğenilsin diye birşey yok...senin hoşuna gidiyorsa olay bitmiştir...kendin git bi jantcıda dene..önu arkayı sök, beyaz bı jant lastık takdır şöyle geç yandan bi bak...belki hasta olursun, o an bayılır kalırsın..herşey sende bitiyo...kimsede değil...

beyaz jant çok bulunmayan, çok takılmayan, siyah ve beyaz renk dışında da başka araçlara yakışmayan bir jant rengi BENCE...bana sorsan ben metalik gri jantin şöyle parlatıcıyla silince güneşte ışıl ışıl parlamasına hiçbir rengi değişmem...bi arkadaşımda füme 106gtı diğerınde ise lacivert golf4 unde vardı ikiside geri söktü.ama onlarda spor helezon vardı yere yakındı.biraz güzel olsada onlara gore cok yakışmıştı bana göre hiç yakışmamıştı.takmayın yakışmaz dedik ama dinletemedik.sonradan dediğime geldiler.106 cı arkadaş orjınallerını golfcude adanalı takdırdı.şimdi mutlular sanırım :D hala duruyo onlar...

illaki takacagım dıyorsan orjınal jantını boyatma varsa paran orjınal beyaz jant al...çok begenırsen elındekı orjınalı satılıga cıkarırsın...baya musterınde cıkar herhalde...begenmessen orjınalını gerı takarsın, beyazları satarsın...ya da keyfıne gore sıkıldıkca bi onu bi onu takarsın... :D şahsen orjınalliğn bozulmasından yana değilim.jant bile olsa...

misal: http://www.sahibinden.com/ilan/vasi...arka-17inc-jant-sadece-750-tl-34224762/detay?

he param yok orjınalını boyatcam dersen, once bi kum, sonra kalın zımpara, astar şu bu...boyamadan once çizecekler yani iyice..sonra 5-6 kat boya..işçiliğe bağlı o da..guzel mi olur yoksa dalga dalga boyar...sonra gerı metalığe döneyim desen dönemnessin..o eski mutlu günler mazi olmuştur artık :D

bide yani jant alırsan ofsetsiz olmasın nolur ;)

neyse...sen bilirsin yani...

Son düzenleme:

duranburakbilgin

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
jant, ,lastik, krom kaplama, cam filmi, egzos, o bu şu... vs.. hepsi zevk ve renk meselesi...herkesin hoşuna gitsin, çok beğenilsin diye birşey yok...senin hoşuna gidiyorsa olay bitmiştir...kendin git bi jantcıda dene..önu arkayı sök, beyaz bı jant lastık takdır şöyle geç yandan bi bak...belki hasta olursun, o an bayılır kalırsın..herşey sende bitiyo...kimsede değil...

beyaz jant çok bulunmayan, çok takılmayan, siyah ve beyaz renk dışında da başka araçlara yakışmayan bir jant rengi BENCE...bana sorsan ben metalik gri jantin şöyle parlatıcıyla silince güneşte ışıl ışıl parlamasına hiçbir rengi değişmem...bi arkadaşımda füme 106gtı diğerınde ise lacivert golf4 unde vardı ikiside geri söktü.ama onlarda spor helezon vardı yere yakındı.biraz güzel olsada onlara gore cok yakışmıştı bana göre hiç yakışmamıştı.takmayın yakışmaz dedik ama dinletemedik.sonradan dediğime geldiler.106 cı arkadaş orjınallerını golfcude adanalı takdırdı.şimdi mutlular sanırım :D hala duruyo onlar...

illaki takacagım dıyorsan orjınal jantını boyatma varsa paran orjınal beyaz jant al...çok begenırsen elındekı orjınalı satılıga cıkarırsın...baya musterınde cıkar herhalde...begenmessen orjınalını gerı takarsın, beyazları satarsın...ya da keyfıne gore sıkıldıkca bi onu bi onu takarsın... :D şahsen orjınalliğn bozulmasından yana değilim.jant bile olsa...

misal: http://www.sahibinden.com/ilan/vasi...arka-17inc-jant-sadece-750-tl-34224762/detay?

he param yok orjınalını boyatcam dersen, once bi kum, sonra kalın zımpara, astar şu bu...boyamadan once çizecekler yani iyice..sonra 5-6 kat boya..işçiliğe bağlı o da..guzel mi olur yoksa dalga dalga boyar...sonra gerı metalığe döneyim desen dönemnessin..o eski mutlu günler mazi olmuştur artık :D

bide yani jant alırsan ofsetsiz olmasın nolur ;)

neyse...sen bilirsin yani...

abi beni en iyi bilgilendiren sen oldun çok teşekküler, başından sonuna kadar okudum..
şimdi ben düşündüm taşındım, lacivert mini cooper a beyaz jant yakışıyor renk uyumlu yani bence. ama şöyle bi durum var. jantı boyattık diyelimm ki uzun yıllar bindik, ilerde arabayı satıcaz, bi müşteri gelse deseki bu şantlar neden boyalı bilader hayırdır bi kusuru mu var dese haklı. gönderdiğin linki inceledim aklıma yattı. böyle bi jant takabilirm.