*** Beyaz Melek *** mutlaka izleyin..!!

eskikasa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Film güzelmiş tüm tepkiler bu yönde..Ama Mahsun Kırmızıgül'ün ne çektiği filme giderim ne şarkısını dinlerim...Bu ömür boyu böyle olacak heralde...
:good: :good: :good:
katılıyorum
zaten o densizin bebek katillerinin renkli bez parçası altında çekilmiş fotoğrafını herkes görmüştür

fcuhadar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
katılıyorum
zaten o densizin bebek katillerinin renkli bez parçası altında çekilmiş fotoğrafını herkes görmüştür

Neyse konu başka taraflara kaymasın..Konunun filmin konusu dışına kaymasına sebep olmak istemem o yüzden düzelttim..

Son düzenleme:
A

aykal

Bilgi Girilmemiş
bende izledim gerçekten izlenmesi hereken bi film çok güzel :)

BY_Corsa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Film güzelmiş tüm tepkiler bu yönde..Ama Mahsun Kırmızıgül'ün ne çektiği filme giderim ne şarkısını dinlerim...Bu ömür boyu böyle olacak heralde...

Sanırım aynı durum bendede var ama bir şekilde önyargılardan kurtulmam lazım..

Arkadaslar bizde öyle düşünüyorduk ama gerçekten filmi izleseniz kesinlikle bu düşüncenizin değişiceğinden eminim....o kadar usta oyuncu kadrosu filme ayrı bir güzellik katıyor....

(Mahsun dan prim almadım :D)

katılıyorum

bende aynı seyleri düşünüyorum.Bu ön yargımdan da kurtulmayı düşünmüyorum :cool: izlemeyecegim

Son düzenleme:

aga78

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
mahsun kıyak adamdır filim güzelmiş izlemedim ama en yakın zamanda izlerim inşlh