beyin problemi

bentabiki

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
2001 vectra cdx im var.ne hikmetse biri zamanında beyinde bişeylerle oynamış araba şuanda düşük hızlarda giderken debriyaja basınca stop ediyor.öğrendimki 97 model aracın beynini yüklemişler ve orjinalini kabul etmiyor.araç kodlarını da bulup denedik ama nafile.bunun bi çözümü varmı?çıkma bi beyin alsam bana kaça patlar ve sorunumu kesin olarak düzeltirmi?

Celebi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
çıkma beyinlerde kodlar uyuşmuyor ben değiştirdim beyni corsa c gerçi benimki ama 6-7 adet çıkma beyin uymadı benim aracıma almanyadan 0 beyin getirttip taktırmıstım ben

schumici

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
2001 vectra cdx im var.ne hikmetse biri zamanında beyinde bişeylerle oynamış araba şuanda düşük hızlarda giderken debriyaja basınca stop ediyor.öğrendimki 97 model aracın beynini yüklemişler ve orjinalini kabul etmiyor.araç kodlarını da bulup denedik ama nafile.bunun bi çözümü varmı?çıkma bi beyin alsam bana kaça patlar ve sorunumu kesin olarak düzeltirmi?

yukarıda yazdığınız yerlerden anladım. basit bi mantıkla birazda bilgiyle zaten anlaşılabiliyor bu.

bentabiki

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yukarıda yazdığınız yerlerden anladım. basit bi mantıkla birazda bilgiyle zaten anlaşılabiliyor bu.

iyide nasıl eski model aracınkini yükleyebiliyolar onu anlamadım.eskisi kabul ediyor ama orjinalini tekrar kabul etmemeside biraz saçma geldi bana.bu arada sıfırı kaça malolur acaba

schumici

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
iyide nasıl eski model aracınkini yükleyebiliyolar onu anlamadım.eskisi kabul ediyor ama orjinalini tekrar kabul etmemeside biraz saçma geldi bana.bu arada sıfırı kaça malolur acaba
tahminimce aracınızın beyni daha önceden arızalanmış değişmişler ve eski kasa bi beyin koymuşlar. belki ucuza bulduğu için böyle yapmıştır o kişi, bakmıştır araba yürüyo, iyi tamam deyip üstünü kapatmıştır. tabi bunu bi varsayım olarak söylüyorum, teknik bakım lazım görerek ve inceleyerek.

2003 citroen C3 için 600tl demişti kendi servisi. sizinkide 500 civarlarında oynar diye düşünüyorum, belki eksik belki fazla.