Beyler Herkesin Güzel Fikirlerini Bekliyorum:) Kararsız kaldım.

hanz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Öncelikle Herkese Selam Beyler Bana Fikir Verin :) Kararsızım.

''0'' astra almayı düşünüyorum 2011 model siyah ve ortalama fiyat bana 38-39 civarında birşeye patlıcak benim düşüncem. Fakat benim nakit 36 bin TL var.Normalde ''0'' düşünmüyordum ikinci el 2010 model düşük km de 20.30 Bin arası bir araba beni parklardı Yine aile arabasi olarak alınacak ve Diyorum ki ''0'' Alırsam pazarlık rahat yaparmıyım + Birde servisten çıkmadan ek olarak neler ekletirilebilir. Örn: CID ekran , Telefon geldiği zaman otomatık radyo'yu kesip hoparlör'e vericek. Tam bilmiyorum beyler Herkes güzel düşüncelerini yazıp bana bilgi verirmi 30 veya 31 mayısta kesin arabayı servisten çıkarıcaz hayırlısıyla o yüzden güzel fikirlerinizi bekliyorum :)

schumici

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yaptıracağınız ekstralar 40.000 tl'nin üstüne çıkarıcak maliyeti, emin misiniz?

darkmoon

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
cid ekranı servisde yaptırmaya kalkarsanız 2-3 bin tl isterler dışarda bile almaya kalkıp dışarda bir yerde taktırsanız bin tl tutar.. telefon aparatıda servisde yaptırmaya kalkarsanız epey bir tutar..

hanz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
beyler şuanda servisten yine geldim adamların normal araba fiyatı 41.500 ama şuanda bana gelicek maliyeti 40 bin dediler biraz zorladım pazarlık felan en son bu kadar dedi plaka ve sigorta bunlara ait ben sadece kasko yaptırıcam İçinde hiç eklenti bile yok karter muhafaza cam filmi paspas hediyesi gibi vs şeyler bile yok zorladım bu kadar dedi bende en makulu yine düşünmek adama cid ekran dedim ilk defa duyuyorm demez mi =)

GkySrl

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bunların hepsini dışarıdan alıp taktırın çok çok ucuza gelir.Karter dahil aklınıza ne geliyorsa.

hanz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
araç çok iyi yani içim gitti orası ayrı ama yani çok az bi pazarlığı var 35.500 e arabamı buldum siyah 20binde onuda alabilirm 0 da alabilirm diyorum ama böyle istediğimi ekletemedikten sonra 0 alınmaz diye düşünür oldum

GkySrl

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
0 alırken istediklerini ekletirseniz iyi para gider.Hiç mantıklı değil.

patriot1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
CID 300 euro

Orjinal UHP4 Blutooth 300-400 TL arası.

Bu fiyatlarla servisin fiyatları karşılaştırın ona göre alın derim.

senturk35

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Astra Classic lerde opsiyon yok ekletemiyorsunuz. Ancak aksesuar alarak alabilirsiniz. Ama bence 30 bindeki 1 yaşındaki araca 35-36 verdikten sonra sizin yerinize olsam 40 verir sıfır alırım. Daha sonra imkanınız oldukça yaparsnız.