Bi Fikir Istiyorum

serdar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
cengiz abi dediğin link lere baktım ama arkadaşların dediği gibi bayagı maliyetli ben o paraya bogazına kadar doldururum bu arabayı 320 bg çıkarıyor zaten o parayla 450 bg olurum.birde türkiyede nerde yaptırıcam cok detaylı bi işcilik istiyor calibra

serdar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bu arada erman abi seninde küçümsencek bi araban yok yani geçen hafta cumartesi bi bertone turboyla denedik arabayı benim arabamda bazı sorunlar vardı ama beraber benle yürüdü o an inan bertoneye vuruldum yani ama tabi dersenki hangisi calibra turbo derim

skyeye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben daha yeni farkediyorum, Mustafa Abi'nin arabasını sen almışsın, hayırlı uğurlu olsun diyelim.Gerçekten iyi seçim.:good:

Hafta sonu bi program attık benim arabaya, şimdi tat vermeye başladı artık.Bertone de dediğin gibi keyifli ama 4x4 olayı bambaşka...

ByHickimse

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sorma gerçekten iiseçim ben o calibranın yuzunden opelime girmıyorum beeeee yenı yenı kızgınlığım geçtide girmeye başladım ahh musta abı ahh senn benım hakkımı nasıl ödersın uyku uyumadım nasip ama olmadı dokunma arabayaaa derım bana kalırsaa mutlu suruşler

LND

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bence orjinal kalsın Serdar böylesi cok cok güzel;)
karlıkcılarda rezil ettirme arabayı
plakası motoru yeter suanda zaten:D

C.C

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
cengiz abi dediğin link lere baktım ama arkadaşların dediği gibi bayagı maliyetli ben o paraya bogazına kadar doldururum bu arabayı 320 bg çıkarıyor zaten o parayla 450 bg olurum.birde türkiyede nerde yaptırıcam cok detaylı bi işcilik istiyor calibra
serdar araçla oynama hiç yani kaportasıyla zaten senin makina çok temiz
türkiyede bizim yeğen OKİ onun arkadaşları var body kit de uzmanlar ödülleri falan var ama onlar da neticede ellerinde yoksa kalıp cıkaracaklar zaten aynı paralara geliyor bizim araçların sade hali de çok şık haksız mıyım oynamaya gerek yok ama tabii ermanın dediği catano gibi yaptırmak isterdim doğrusu belki ilerde kısmet

serdar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben daha yeni farkediyorum, Mustafa Abi'nin arabasını sen almışsın, hayırlı uğurlu olsun diyelim.Gerçekten iyi seçim.:good:

Hafta sonu bi program attık benim arabaya, şimdi tat vermeye başladı artık.Bertone de dediğin gibi keyifli ama 4x4 olayı bambaşka...

tşk abi. 4x4 dün tadı bam başka abi geçenlerde ben bi bertone turboyla kalktım başa baş yürüdü benimle ama 40000 euro harcamıs yinede bertone de küçümsenicek bi araç değil abi

serdar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bence orjinal kalsın Serdar böylesi cok cok güzel;)
karlıkcılarda rezil ettirme arabayı
plakası motoru yeter suanda zaten:D

karar verdim sadece jant koyucam zaten samet

serdar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
serdar araçla oynama hiç yani kaportasıyla zaten senin makina çok temiz
türkiyede bizim yeğen OKİ onun arkadaşları var body kit de uzmanlar ödülleri falan var ama onlar da neticede ellerinde yoksa kalıp cıkaracaklar zaten aynı paralara geliyor bizim araçların sade hali de çok şık haksız mıyım oynamaya gerek yok ama tabii ermanın dediği catano gibi yaptırmak isterdim doğrusu belki ilerde kısmet

haklısın cengiz abi sadece jantları taktım momo wrs leri taktım çok tatlı oldu sıra yaylarda