bi yardım vectra b

cem_01

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arabamı alalı daha 1 ay oldu ama iki tana ses beni rahatsız ediyo biri ön gösterge camı motor devri azken titreyip çok kötü ses yapıyo bide ikincisi açılır tavanın içerideki sürgüsüde kapalı iken titriyor oda kötü bi ses yapıyor bunları ne yapmam lazım bi bana yardım arkadaşlar başına gelen olmuştur herhalde vectracılar özelikle size :cry::mad:

mayday

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Şu tavandan gelen sorundan bende muzdaripim bir bilgisi olan varsa çok makbule geçer.

konya ömer

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
tavanın içindeki sürgü gevşektir ondan yapıyor.aynı sorun bende de var.ama sorunumu çözemedim devam ediyor.hakkaten biri bu konuyla bir bilgi sahibiyse yardımcı olursa sevinirim

lampard

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar tavan sorunu bende de var döşemeciye söktürtmek istemiyorum çok küçük bi alan olduğu için sorun şu yapiştırıcıyı o bölgeye nasıl ulaştırıcağım:D

sahap

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aynı sorun bende de vardı, sürgüden gelen ses için açılır tavanı elletmek istemedim daha büyük sorunlar ortaya çıkmasından korktum. Bende elektronik eşyaların muhafazası için kullanılan sert süngerimsi (strafor değil) maddeden dörttane uygun ebattan kesip sürgünün yanaştığı ön karşıya tavanla sanrof arasına sıkıştırdım. kış olduğu için sanrofu açmıyorum şimdilik ses kesildi. yaza kadar temelli bi çözüm bulursak payalaşalım. Bu arda ön göğüsten gelen ses bende de var plastik gevşemesi ama nerde geldiğini çözemedim. büyük ihtimalle cama hava veren kanalın orda yada içte biyerde sökmek lazım ama cesaret ve beceride gerekiyor tabi.

gslibugra

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ön göğsü sökmek çok kolay, sesin geldiği yeri tam olarak aktarabilir misiniz?

hakanaydın

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bu iki sorun bendede var. bi çözüm bulunmuştur diye heycanla okudum mesajları ama malesef herkez benim gibi madurlardan, umarım sorunu çözmüş olan biri okur bu mesajı.

captain81

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar bendede aynı sorun vardı bulmak için kendimi parçaladım,olmadık yerlere silikon sıktım en sonunda bir gün servise gittiğimde bu seside söyledim,usta sanki önceden biliyomuş gibi ön camın ordaki kalorifer ızgarasını ve kumanda alıcısını söktü,ızgara altında sağda ve sol tarafında vidalar varmış onları sıktı ve benim daha önceden sıktığım silikonlarıda temizledi,ızgarayı tekrar taktı işlem tamam ondan sonra ne kadar bozuk yola girsemde sesten eser kalmadı bence sizdende aynı yerden geliyodur,oradaki vidalar zamanla gevşiyormuş,kolay gelsin

cem_01

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar bendede aynı sorun vardı bulmak için kendimi parçaladım,olmadık yerlere silikon sıktım en sonunda bir gün servise gittiğimde bu seside söyledim,usta sanki önceden biliyomuş gibi ön camın ordaki kalorifer ızgarasını ve kumanda alıcısını söktü,ızgara altında sağda ve sol tarafında vidalar varmış onları sıktı ve benim daha önceden sıktığım silikonlarıda temizledi,ızgarayı tekrar taktı işlem tamam ondan sonra ne kadar bozuk yola girsemde sesten eser kalmadı bence sizdende aynı yerden geliyodur,oradaki vidalar zamanla gevşiyormuş,kolay gelsin
bu devirsaati camı için herhalde banada öyle geliyodu bi sökmeye çalışıyım bakım ne olacam peki tavandan gelen sese çözüm bulamadık arkadaşlar bekliyoruz :):mad: